PS3 için direksiyon seti seçimi

mrmarcellus

Hectopat
Evet arkadaşlar merhaba, başlıktan da anladığınız gibi hangi direksiyon setini önerirsiniz? Çünkü ufak bir araştırma sonucunda "Lan Snopy V5H Pro baya iyi diyorlar" kafasındaydım. Ki sonradan birkaç bilgili arkadaş görüp 180 ve 270 derecelik direksiyonların çok kötü olduğunu öğrendim. Aslında yurt dışında fiyatlar daha uygun özellikle Nanokatalog adlı sitede aklımda iki direksiyon var:

Hori Racing Wheel Apex

Thrustmaster T150 ForceFeedback : Amazon.com: Thrustmaster T150 RS Racing Wheel for PlayStation4, PlayStation3 and PC: Video Games

Bütçe olarak da 350-800 uygun olacaktır. Bana göre şu anki ülke durum ile G27 ve G29 almaya değecek gibi değil. Zaten yazın almayı planlıyorum o zamana kadar ne olursa. 900 Derece ve Force Feedback olaylarına hakim değilim hangi direksiyonda varsa zaten oyun olarak da GT6, Dirt Rally falan oynarım herhalde ilk manuel vitesli set hayalleri kuruyodum ama tarih oldu :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı