PS3 İçin FPS Oyun Önerisi

Sub-zero

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Arkadaşlar PS3 için FPS tavsiyesi istiyorum. Crysis 3'ü üniversite, vizeler, finaller derken alıp oynayamadım. Tavsiye eder misiniz? Daha çok multiplayer odaklı oynayacağım. Görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.

Hazır alacakken Hunter Edition mı alayım sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir PS3 sahibi olmadığım için sana multiplatform oyunlar önermek zorundayım. Multiplayer odaklı FPS oyunları olarak bence Battlefield 3 ve Crysis 3 oynamalısın. Bildiğim kadarıyla Hunter Edition'da:

- Elektrikli oka erişim
- Hunter Nanosuit Modülüne erişim
- Yay için kamuflaj skini
- Multiplayer modunda 5X XP hızlandırması
- 3 özel Dog Tag

bulunuyor. Bence 5 kat daha fazla XP alınabilir hâle getirmiş Hunter Edition'ı.

Ayrıca Far Cry 3'ün Multiplayer modunu oynamadım ama oyun en azından haritası için alınmaya değer. Çok iyi bir oyun, kaçırmamalısın. O haritayı sonuna kadar incelemeye bile çalışacaksın belki. ( e tabi oynamadıysan :) ) Eğer aklıma gelirse daha sonra yazarım.

Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Önce Crysis 3, ardından Far Cry 3 alacağım. Crysis 3'ü özellikle multiplayer'ını çok merak ediyorum açıkçası. Önceliği bu nedenle ona verdim. :)

Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Önce Crysis 3, ardından Far Cry 3 alacağım. Crysis 3'ü özellikle multiplayer'ını çok merak ediyorum açıkçası. Önceliği bu nedenle ona verdim. :)

Önemli değil :) Şu sıralar Battlefield 4 ön siparişleri de açık. Ön siparişi de imkanın varsa vermeni tavsiye ederim. Battlefield 3 oynamadıysan onu da oynamanı önerirdim ama şurda birkaç ay kaldı Battlefield 4'e.

Battlefield 3 Limited Edition'u ön siparişle almıştım. Bayadır oynuyorum onu. Battlefield 4 trailer'larının albenisi de çok yüksek. Onu da alabilirim belki ön siparişle.

Playstation Plus üyesi isen, Temmuz ayında Battlefield 3 ücretsiz olarak gelecek. COD BO II oynayabilirsin. Dust 514 geldi. Ücretsiz olarak. Gayet güzel bir oyun. Online bir FPS oyunu. Onuda listene ekleyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı