PS3 İçin Monitör

WereBear

Kilopat
Daha fazla  
Allah Nasip ederse bu sene içinde ya da en geç seneye Yaz ayında PS3+Monitör alacağım. PS3 alacağım yer belli 500 TL'ye alacağım. Monitöre'de 300-380 TL arası bir para kalıyor. 2 Monitör buldum birini Napster nickli bir abimiz önermişti. PS3 oynamak için HDMI girişi lazım zaten :D Ama seste verecek kulaklık felan takmadan monitörden ses alabilmem lazım. Monitörler şunlar :
21.5" VS229HA GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR - Vatan Bilgisayar
Aoc 21.5" E2262Vwh/Bw Geniş Ekran Led Monitör - Vatan Bilgisayar

Bu arada monitörü TV olarakta kullanabilir miyim ?
Siz neler önerirsiniz? Vatan Computer ya da Bimeks'ten olursa iyi olur. Bir sorum daha olacak yeri burası değil ama yazayım yine de. PS3'e GTA V aldım diyelim. Taktım PS3'e bir yükleme yapıyor bu yüklemeden sonra oyun açılıyor. Bu yüklemeyi yaptıktan sonra diski PS3'ten çıkarıp disksiz oynayabilir miyim oyunu ?

Son düzenleme:
Hayır kutulu alırsanız disk takılı oynarsınız ama sony entertainment network'den alırsanız önce oyunu indirmeniz gerekiyor daha sonrada disksiz bir şekilde oynaya biliyorsunuz.

Son düzenleme:
Hayır kutulu alırsanız disk takılı oynarsınız ama sony entertainment network'den alırsanız önce oyunu indirmeniz gerekiyor daha sonrada disksiz bir şekilde oynaya biliyorsunuz.
Peki oyunu nasıl güncelleyeceğiz ? Birde önerebileceğin monitör var mı ?

Tam istediğin özelliklere sahip bir monitör ve technopat incelemeside var kesinlikle izle
Philips 23" 237E4Qhad/00 Geniş Ekran Led ips Monitör - Vatan Bilgisayar
İnceleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler bakacağım hoşuma gitti. Bunu TV olarak kullanabilir miyim ? Kulaklık olmadan ses alabilir miyim ?

1-) Monitör üzerinde hoparlör mevcut
2-) HDMI uyumlu uydu alıcısı ile tv de yapabilirsin
Monitörü beğendim ama monitörü koyacağım yer çok büyük değil acaba sığar mı diye düşünüyorum. Genişlik olarak sığar ama uzunluk olarak şüpheliyim. Birde bu IPS ne işe yarıyor ?

Sen incelemeyi izle aklında hiç bir soru kalmayacak, kısaca söylemek gerekirse IPS her açıdan ekranı rahat bir şekilde görebiliyorsun.

Standla birlikte ürün (mm) 547 x 420 x 193 mm
Standsız olarak ürün (mm) 547 x 335 x 37 mm

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı