PS3 kırdırılmalı mı?

RUSHTOB

Hectopat
Makaleler
1
Çok kararsız kaldım. Bazen arada YouTube, Netflix falan da açıp izliyorum ama oyunlar da çok pahalı. FIFA 19 800 TL PS3 için. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok kararsız kaldım. Bazen arada YouTube, Netflix falan da açıp izliyorum ama oyunlar da çok pahalı. FIFA 19 800 TL PS3 için. Sizce ne yapmalıyım?
Hocam zaten PS3 şuan fazla da kafaya takılacak durumda değil. Kırdırın. Eğer TV'niz akıllı TV ise zaten orada da var.
Değilse de
"inka X96 Mini S905w Android 7.1 4k Ultrahd Android Tv Box Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL" https://www.trendyol.com/inka/x96-mini-s905w-android-7-1-4k-ultrahd-android-tv-box-p-31379480

Netflix, YouTube vs. kırdırınca da çalışıyor.

Telefondan da izlersin YouTube, Netflix. 800 TL şuan çok da değerli olmasa da daha iyi değerlendirebilir. Onu geçtim 2-3 ay oynayacağın için oyun 800 TL aşırı pahalı. Onun yerine ikinci el bak veya kırdır. 3 sene geçmiş oyuna 800 TL vermek o parayı çöpe atmak ile aynı şey.

Telefondan da izlersin YouTube, Netflix. 800 TL şuan çok da değerli olmasa da daha iyi değerlendirebilir. Onu geçtim 2-3 ay oynayacağın için oyun 800 TL aşırı pahalı. Onun yerine ikinci el bak veya kırdır. 3 sene geçmiş oyuna 800 TL vermek o parayı çöpe atmak ile aynı şey.
FIFA 19'u örnek olarak verdim. Sadece o oyun için değil.

Kırdırma konusunda yanlış fikirler olmuş. PS3 kırdırılınca Online oynayabilirsiniz. Netflix, YouTube, Spotifiy vs. bunları kullanabilirsiniz. PSN Store'a girebilirsiniz. Kırdırmadan önce ne yapabiliyorsanız aynısını yapmaya devam edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı