PS3 kırdırılmalı mı?

PS3 oyun koleksiyonu yapmaya çalışıyorum, 800 TL olan oyunlar piyasadaki çok nadir oyunlar. Mesela Cursed Crusade, Metal Gear Solid Legacy Edition gibi oyunlar. Fifa 19'u iyi araştırsan maksimum 50-60 TL'ye alırsın.

Ben genelde PS3 oyunlarını ortalama olarak 25 TL'den alıyorum. Dolap uygulamasından oyunlara bakabilirsin. 19 TL'ye bile bir çok oyun var. Ortalama bir fiyat söylersem ortalama bir PS3 oyunu 40 TL. 800 TL falan nerden baktın bilmiyorum ama garip fiyatlar :)

Evet çalışıyor. Multiman de yüklü.

Cihaza reset atın enable hen yapıp tekrar kurmayı deneyin. Diğer kurulumlarda da benzer hatalarla karşılaştınız mı?
PS3 oyun koleksiyonu yapmaya çalışıyorum, 800 TL olan oyunlar piyasadaki çok nadir oyunlar. Mesela cursed crusade, metal Gear Solid legacy Edition gibi oyunlar. FIFA 19'u iyi araştırsan maksimum 50-60 TL'ye alırsın.

Ben genelde PS3 oyunlarını ortalama olarak 25 TL'den alıyorum. Dolap uygulamasından oyunlara bakabilirsin. 19 TL'ye bile birçok oyun var. Ortalama bir fiyat söylersem ortalama bir PS3 oyunu 40 TL. 800 TL falan nereden baktın bilmiyorum ama garip fiyatlar :)

PS3 oyun fiyatları çok değişken. 10 TL'ye de oyun var 400 TL'ye de. Örneğin ben zamanında PS3 için the amazing Spider-Man arıyordum 300 TL idi.

Cihaza reset atın enable hen yapıp tekrar kurmayı deneyin. Diğer kurulumlarda da benzer hatalarla karşılaştınız mı?
Hayır. Sadece bu fix 2'yi yüklerken sorun yaşadım. Sonra hen dondu falan tekrar aynı işlemleri yaparak yükledim. Sorunun dosyalarda olduğunu düşünüyorum. Değilse nasıl reset atacağım?

Hayır. Sadece bu fix 2'yi yüklerken sorun yaşadım. Sonra hen dondu falan tekrar aynı işlemleri yaparak yükledim. Sorunun dosyalarda olduğunu düşünüyorum. Değilse nasıl reset atacağım?

Reset demek istediğim cihazı kapatıp yeniden açmak.

Reset demek istediğim cihazı kapatıp yeniden açmak.
Hocam onu zaten yaptım :D
Enable HEN çalışıyor onda bir problemim yok. Sanırsam yüklediğim dosyalarda bir sıkıntı var. Sizi açtığım yeni konuya etiketlemiştim oradan bana en iyi önerebileceğiniz store dosyalarını atabilir misiniz?

PS3 oyun fiyatları çok değişken. 10 TL'ye de oyun var 400 TL'ye de. Örneğin ben zamanında PS3 için the amazing Spider-Man arıyordum 300 TL idi.
Evet, öyle. Değerli ve az bulunan oyunlar çok pahalı. Mesela Silent Hill HD Collection için 300 TL ödedim ve bu 300 TL ucuz bile bu oyun için, normalde piyasası 450-500 TL.

Ben koleksiyon yaptığım için alıyorum. Bazı oyunları çok uyguna aldım. Mesela Spiderman Edge of Time, Spiderman Web of Shadows.. Bunları Letgo'da buldum. Bir tane amca 30 TL'ye koymuştu. Normalde değeri ikisinin en az 600 TL fakat adam 30 TL'ye satıyordu.

Fakat bu oyunlar özel oyunlar. Standart bir PS3 oyunu maksimum 50 TL.

Standarttan kasıt ne peki? Mesela Killzone,Godfather,Call of Juarez, Uncharted, Guitar Hero, Mass Effect, GTA, Battlefield

Piyasada çok varsa bir oyundan, o oyun ucuzdur. Çok az bulunuyorsa o oyun pahalıdır. Bu kadar basit aslında.

Evet, öyle. Değerli ve az bulunan oyunlar çok pahalı. Mesela Silent Hill HD Collection için 300 TL ödedim ve bu 300 TL ucuz bile bu oyun için, normalde piyasası 450-500 TL.

Ben koleksiyon yaptığım için alıyorum. Bazı oyunları çok uyguna aldım. Mesela Spider-Man Edge of time, Spider-Man web of shadows. Bunları Letgo'da buldum. Bir tane amca 30 TL'ye koymuştu. Normalde değeri ikisinin en az 600 TL fakat adam 30 TL'ye satıyordu.

Fakat bu oyunlar özel oyunlar. Standart bir PS3 oyunu maksimum 50 TL.

Standarttan kasıt ne peki? Mesela killzone, godfather, Call of Juarez, Uncharted, guitar Hero, Mass Effect, GTA, Battlefield.

Piyasada çok varsa bir oyundan, o oyun ucuzdur. Çok az bulunuyorsa o oyun pahalıdır. Bu kadar basit aslında.

İki Spider-Man oyununu 30 TL çok iyi bulmuşsunuz. Dediğiniz gibi standart oyunlar ucuz oluyor ama diğerleri pahalı.

Arkadaşlar ben PS3 mü nasıl kırdıracağım bilmiyorum tam yaparken hfw indirin diye hata veriyor bir de benim PS3'üm kendini oto güncelliyor bu normal mi sizce ne yapmalıyım.

Geri
Yukarı