PS3 kırmadan oyun yüklemek

WhiteWolf

Hectopat
Arkadaşım Playstation 3'ünü kırdırmak ve oyun yüklemek için PS3 kafeye götürdü, 1 gün sonra almaya geldiğinde adam "yeğen senin PS'i kırmadım içine 20 oyun attım" demiş. Adam bildiğin orijinal PS3'ü kırmadan oyun yüklemiş. Bunu nasıl yapıyorlar gerçekten çok merak ediyorum bilen arkadaşlar anlatırsa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında kırılıyor, içine bir yazılım kuruyor ,sonra bu yazılıma da orjinal oyunları atıyorlar, bu oyunlar aynı orjinalleri gibi güncellenip online oynanabiliyor.Yazılımın ismi aklımda değil de internetten araştır bulursun, japonların videoları var baya bunla alakalı, internetten oyunları indiriyorsun, sonra yazılım oyun ve mission complete, çok basit bir işlem aslında.

Arkadaşım olay şu;

Kendi kırık PS3'ünden , sizin makinaya yedekler yükleniyor.

Yani adam kendi makinasına oyunları yüklüyor. Ve yedeğini alıyor. Senin PS3'ü bağlayıp o yedeği senin makinaya atıyor.

Eğer arkadaşınızın PS3'ü kırılabilen ise kesinlikle gidip kırdırın. Kırılamayan ise yapacak bir şey yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı