PS3 Kolu İle Telefonda Oyun Oynamak

Critness

Megapat
Makaleler
4
Yer
Osmaniye/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bende arkadaşımın verdiği PS3 kolu (orijinal değil) var. OTG aparatım da var. Telefonda PUBG Mobile, Real Racing 3 oynamak istiyorum fakat nasıl oynayacağımı bilmiyorum. İnternette çoğunlukla kablosuz için video yapmışlar fakat bendeki kablosuz değil, kabloludur. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler, iyi sosyaller.

Bir Bluetooth oyun koluna sahipseniz, şanslısınız demektir çünkü Bluetooht oyun kolları genel olarak sorunsuz çalışmayı neredeyse garanti eden cihazlardır. Herhangi bir dönüştürücü olmadan Android cihazınıza bağlantı kurabileceğiniz bu oyun kollarının kurulumu oldukça basit.

Ayarlar>Ağ>Bluetooth, yolunu izleyerek Bluetooth menüsünü açıp, Bluetooth oyun kolunuzun kullanma kılavuzunda belirtildiği şekilde oyun kolunuzun Bluetooth bağlantısını aktif edip, Android cihazınızda açık olan Bluetooth ekranından 'Cihaz Ara'ya tıklayın. Oyun kolunuzu bulduğunda üzerine tıklayarak bağlantıyı gerçekleştirin.

Bu adımları uyguladığınızda Bluetooth oyun kolunuz cihazınıza bağlanmış olacaktır. Oyununuzu açıp bir konsol deneyimi yaşamaya hazırsınız.

Bir Bluetooth oyun koluna sahipseniz, şanslısınız demektir çünkü Bluetooht oyun kolları genel olarak sorunsuz çalışmayı neredeyse garanti eden cihazlardır. Herhangi bir dönüştürücü olmadan Android cihazınıza bağlantı kurabileceğiniz bu oyun kollarının kurulumu oldukça basit.

Ayarlar>Ağ>Bluetooth, yolunu izleyerek Bluetooth menüsünü açıp, Bluetooth oyun kolunuzun kullanma kılavuzunda belirtildiği şekilde oyun kolunuzun Bluetooth bağlantısını aktif edip, Android cihazınızda açık olan Bluetooth ekranından 'Cihaz Ara'ya tıklayın. Oyun kolunuzu bulduğunda üzerine tıklayarak bağlantıyı gerçekleştirin.

Bu adımları uyguladığınızda Bluetooth oyun kolunuz cihazınıza bağlanmış olacaktır. Oyununuzu açıp bir konsol deneyimi yaşamaya hazırsınız.
Okumadın galiba yazıyı. Benimkinde Bluetooth yok, kablolu diyorum.

Ancak bağladığımda Real Racing 3 ve PUBG'de çalıştıramadım. Programla yapılabilir mi ?
Bazı oyunlar desteklerken bazı oyunlar desteklemiyor olabilir konsolu. Destekleyen oyunlar şunlar ;

Asphalt Serisi
Modern Combat Serisi
Madfinger Games'in Oyunları (Shadowgun, Dead Trigger, Unkilled ve devam oyunları)
PPSSPP PSP Emulatörü
Diğer çeşitli emulatörler (Nintendo 64, GBA, PSX, Nes, GameCube, Wii)
Goat Simulator Ailesi
Dungeon Hunter Serisi
Subdivision Infinity (Galaxy on Fire alternatifi)
Real racing 2-3
Assoluto Racing
Traffic Rider
Vector Unit Oyunları (RiptideGP, Beach Buggy vs.)
Çeşitli MMO’lar
Rules of Survival
GTA Serileri
Max Payne
Bully Scholarship Edition
BombSquadHemen hemen bütün Gameloft oyunları.
Fahrenheit
Soul Knight
Life is Strange
Reckless racing serisi

Bazı oyunlar desteklerken bazı oyunlar desteklemiyor olabilir konsolu. Destekleyen oyunlar şunlar ;

Asphalt Serisi
Modern Combat Serisi
Madfinger Games'in Oyunları (Shadowgun, Dead Trigger, Unkilled ve devam oyunları)
PPSSPP PSP Emulatörü
Diğer çeşitli emulatörler (Nintendo 64, GBA, PSX, Nes, GameCube, Wii)
Goat Simulator Ailesi
Dungeon Hunter Serisi
Subdivision Infinity (Galaxy on Fire alternatifi)
Real racing 2-3
Assoluto Racing
Traffic Rider
Vector Unit Oyunları (RiptideGP, Beach Buggy vs.)
Çeşitli MMO’lar
Rules of Survival
GTA Serileri
Max Payne
Bully Scholarship Edition
BombSquadHemen hemen bütün Gameloft oyunları.
Fahrenheit
Soul Knight
Life is Strange
Reckless racing serisi
Saydıklarında Real Racing 3 de var fakat ben ayarlayamadım nasıl ayarlanır diye soruyorum. Bunun bir programı var mı?
Yardım edecek kimse yok mu ?
@Recep Baltaş @Ali Güngör

Son düzenleme:
Saydıklarında Real Racing 3 de var fakat ben ayarlayamadım nasıl ayarlanır diye soruyorum. Bunun bir programı var mı?
Yardım edecek kimse yok mu?
@Recep Baltaş @Ali Güngör

Kanka bak şimdi octopus diye bir uygulama var onu yükle ve aç uygulamayı dosya erişimine izin ver ve uygulama açılsın, orada + işareti var ona tıklayarak oynamak istediğin oyunu seç sonra kapat onu ve uygulamayı aç (Play Store hesabına giriş yapmak zorundasın) daha sonra konsolunu aç ve hazır artık oynayabilirsin büyük ihtimalle sorun olmayacaktır iyi oyunlar.

Kanka bak şimdi octopus diye bir uygulama var onu yükle ve aç uygulamayı dosya erişimine izin ver ve uygulama açılsın, orada + işareti var ona tıklayarak oynamak istediğin oyunu seç sonra kapat onu ve uygulamayı aç (Play Store hesabına giriş yapmak zorundasın) daha sonra konsolunu aç ve hazır artık oynayabilirsin büyük ihtimalle sorun olmayacaktır iyi oyunlar.
Hocam konuyu hortlatmışsın. Sorunumu octopus ile çözmüştüm zaten.

Geri
Yukarı