PS3 Kolunu bilgisayara bağlama

omerbehic

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yeni aldığım PS3'ümün kolunu bilgisayara bağlamak istiyorum. Technopat dahil anlatılan şeylerin hepsini denedim ama yine de bi türlü kolu çalıştıramadım. Lütfen bir yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimseyi kandırmayalım. Hiçbir şey denemedin. Sana özel anlatmamızı bekliyorsun. Rehber gayet açık ve net ama yapmaya üşendin. Her şeyi denedim demek zaten hiçbir şey denemedim demektir. Zaten denesen, şurada takıldım derdin.

O yüzden kimseyi kandırmayalım ve bu rehberi uygulayalım:

PS3 Kolunu Windows 7'ye Tanıtma Rehberi » Technopat

Takıldığın yerde zaten yazarsın.

Ben gerçekten denemiştim ama yazdığım iletide bu belli olmamış, kusura bakmayın. Sizin rehberinizde takıldığım yer "Load driver" kısmıydı. Bilgisayara bağladığım zaman donanımın tanımlanmasını bekledim, daha sonra verilen programdaki "Load driver" kısmına tıkladığımda malesef hiçbir şey olmadığını gördüm. Diğer sitelerden de araştırdım bu konuyu. Bu sitenin rehberiyle aynı program tavsiye edilmiş olsa da farklı adımların uygulanması gerekiyordu. Belki de ben beceremedim ama bu programın içinden çıkamadım açıkçası. Yanlış yerde konu açtığım için de kusura bakmayın.Daha dikkatli olmaya çalışacağım.

Yanıtınız için şimdiden teşekkür ederim...

Ben gerçekten denemiştim ama yazdığım iletide bu belli olmamış, kusura bakmayın. Sizin rehberinizde takıldığım yer "Load driver" kısmıydı. Bilgisayara bağladığım zaman donanımın tanımlanmasını bekledim, daha sonra verilen programdaki "Load driver" kısmına tıkladığımda malesef hiçbir şey olmadığını gördüm. Diğer sitelerden de araştırdım bu konuyu. Bu sitenin rehberiyle aynı program tavsiye edilmiş olsa da farklı adımların uygulanması gerekiyordu. Belki de ben beceremedim ama bu programın içinden çıkamadım açıkçası. Yanlış yerde konu açtığım için de kusura bakmayın.Daha dikkatli olmaya çalışacağım.

Yanıtınız için şimdiden teşekkür ederim...
Cevaplarınızı bekliyorum...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı