PS3 kontrolcüsü satın alma

Ali52521

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Kol alacağım yeni ama bu yarım-tam board muhabbeti karşıma çıktı. Önerileriniz nelerdir? Orijinale yakın olan veya satın alıp beğenmiş arkadaşlar varsa sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hazır konu açılmışken sorayım ben konu açtım kimse cevap vermedi. bilgisayarda kullanacağım en fazla 200 TL'lik bir kontrolcüye ihtiyacım var önerilerinizi bekliyorum.

Monster Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad

Bunu tavsiye ederim 4 aydır kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yok sarjına 1 haftada 1 kez takıyom ve 4 saat oynasam bile bitmiyor ve ne kadar uzağı gitsen bile kol algılıyor ben 197TL ye almıştım bu kolu şuanki fiyatı nedir bi fikrim yok. 4 Ay önce 197tl di.

Monster Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad

Bunu tavsiye ederim 4 aydır kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yok sarjına 1 haftada 1 kez takıyom ve 4 saat oynasam bile bitmiyor ve ne kadar uzağı gitsen bile kol algılıyor ben 197TL ye almıştım bu kolu şuanki fiyatı nedir bi fikrim yok. 4 Ay önce 197tl di.
Ben 170 tl ye almıştım arızalı çıktı gönderdim parasını iade ettiler ve şimdi 300 tl olmuş :(

Ben 170 tl ye almıştım arızalı çıktı gönderdim parasını iade ettiler ve şimdi 300 tl olmuş :(
:( o arızalı çıkma olayı biraz şans ya yani hangi kolu alsan %0.1 ihtimalle arzalı çıkma ihitmali var keşke yenisini isteseydin :/ bende baktım cidden 300 TL olmuş benim arkadaşda aldı 5 ay önce 170TL ye :/

Ps 3 için mi yoksa bilgisayarınız için mi alacaksınız.
Ps3 için.
Iki tane kol bozdum. Üçüncüsünün yeni almama rağmen L1 ve R1 tuşları yerinden oynamaya başladı :). Kısaca orijinal veya düzgün kol bulmak sağlam Fat kasa PS3 bulmaktan daha zor.
Ya bende var biliyon sorunlu. Tam boardmış benimki ama orijinal değil. Önerileriniz nelerdir?

Sıfır orijinal kol bulmak maalesef imkansız, Sony Japonya'ya kadar yazasım var bu durumu. İkinci el orijinal veyahut bulabileceğin en orijinale yakın replikayı alman mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı