PS3 mü XBOX 360'mı?

Umut Teknoloji

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bu yaz gta 5 aplı oynayacağım ancak xbox mı alayım ps3 mü? Bir de online oynamayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben tercihimi Xbox 360 yana kullanırdım. Xbox 360 Ps3 e göre biraz daha iyi görüntü kalitesi veriyor diye söylenirdi hep. Ama şu karşılaştırmayı izle istersen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunlar zaten konsollara göre optimize ediliyor kasmayacak şekilde ama kopya oyun açan bir ps3 alacaksan trophy yani kupalar vs açılırken oyun ve ps3 aynı hdd yi kullanmasından kaynaklı 1 2 saniye kasma olur ama ps3 kötü olduğundan değil sonuçta mekanik hdd yani olur :D

PS3'ü tavsiye ederim çünkü:
Özel oyunları rakibi Xbox 360'a göre çok daha fazla ve çok iyi örneğin: Uncharted, Heavy Rain, inFamous, The Last of Us, Beyond: Two Souls, God of War, Journey, Gran Tourismo, Heavenly Sword, KillZone
Neredeyse her özel oyununda Türkçe dil desteği veya alt yazı var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı