PS3 multiMAN 80010017 Hatası

Küçük Emrah

Hectopat
Arkadaşlar kuzenim multimanlı PS3'ünü internete bağlamış. Açmaya çalisinca 80010017 hatasi oluyor. Bu hatayı nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
00017 baslatna hatasidir. Internete baglayinca birsey olmaz ama guncellediyse problem.

Eger multiman ve ps sistemi 4.82 degilse once 4.82REBUG REX kurun ve 4.82 Multiman yukleyin

Konsol orjinale dönmüş, OFW sisteme CFW yüklenemez.

Yanlis bilgilendirme yapmayin.

Google'da PS3XPLOIT grubunun cikardigi kirma metodu var. O sekilde yapabilir. Link veremem ama yapilabilir.

OFW sisteme CFW kurulamiyorsa 7 makinayi nasil kirdim? Yabanci forumlarda metod var. Uygularsan tekrar kirarsin.

Ama soyle bir durum var. Benim Lexar 16GB flash bellegime flsh.hex dosyasini kopyaladigim zaman islem basarisiz; Kingstone marka usb de ayni flsh.hex dosyali flashi denedigimde calisiyor. Ama Lexar'da calisiyor ve 7 makinanin 7sinde ayni sey oluyor.

Umarim sizin flash belleginizde problem olmaz.

Yanlis bilgilendirme yapmayin.

Google'da PS3XPLOIT grubunun cikardigi kirma metodu var. O sekilde yapabilir. Link veremem ama yapilabilir.

OFW sisteme CFW kurulamiyorsa 7 makinayi nasil kirdim? Yabanci forumlarda metod var. Uygularsan tekrar kirarsin.

Ama soyle bir durum var. Benim Lexar 16GB flash bellegime flsh.hex dosyasini kopyaladigim zaman islem basarisiz; Kingstone marka usb de ayni flsh.hex dosyali flashi denedigimde calisiyor. Ama Lexar'da calisiyor ve 7 makinanin 7sinde ayni sey oluyor.

Umarim sizin flash belleginizde problem olmaz.
O şekilde kırma metodu var biliyorum fakat o şekilde de versiyon düşürüldükten sonra CFW yükleniyor. Yani downgrade içi açılmadan yapılabiliyor. Ama belki o kişinin teknik bilgisi yoktur.

Hen var ise hene gir enable olsun sonra tarayıcıyı kapat geri çık multimana gir duzelicektir bendede aynı sorun vardı düzeldi ben yok ise yukle

Yeni konular

Geri
Yukarı