PS3 Multiman ve webman cihazı kastırır mı?

Omer0909

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba ben bir PS 3 aldım içinde Multiman ve webman var az çok ne işe yarardiklarini biliyorum fakat bu yazılımlar cihazda donma kasma veya kararsızlık yaşatır mı, titiz kullanan birisiyim bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Webman konsolun fan ayarlarını ayarlamana yardımcı olur fakat problemli bir uygulamadır genel olarak, ellemeni önermiyorum konsolun kendisi ısınmasını vs ayarlıyor otomatik olarak zaten. Multiman'dan da bir şey olmaz problem etme. Nereden aldın bu arada?

Webman konsolun fan ayarlarını ayarlamana yardımcı olur fakat problemli bir uygulamadır genel olarak, ellemeni önermiyorum konsolun kendisi ısınmasını vs ayarlıyor otomatik olarak zaten. Multiman'dan da bir şey olmaz problem etme. Nereden aldın bu arada?

Almak değil de orta segment bir PC kasası ile takas ettim multi man üzerinden fan ayarını syscon yaptım başka da bir şeyye dokunmadım verdiğin bilgilere güveniyorum 🙂

Almak değil de orta segment bir PC kasası ile takas ettim multi man üzerinden fan ayarını syscon yaptım başka da bir şeyye dokunmadım verdiğin bilgilere güveniyorum 🙂
Güven hocam, internette hangi kaynağa bakarsan bununla ilgili aynı şeyleri söyler zaten. Konsollardaki sistem bilgisayarlara benzemiyor herşey direkt kendisi ayarlı şekilde optimize ediliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı