PS3 neden kırdırılır?

EmirBasp

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün kuzenimden PlayStation 3 Slim aldım (ilk konsolum) ve kırdırılmamış orijinal ve sadece PES 2014(CD) var ve ben futbol oyunlarını çok sevmem, ben GTA 5, Blur tarzı oyunlardan hoşlanıyorum ve PlayStation'larla alakalı çok bir bilgim yok yani PlayStation 3 kırdırtılınca oyunlar bedava mı oluyor, orijinale göre daha mı ucuz oluyor? Yani arkadaşlar PlayStation 3 ile alakalı birtakım bilgiler verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar dün kuzenimden PlayStation 3 Slim aldım (ilk konsolum) ve kırdırılmamış orijinal ve sadece PES 2014(CD) var ve ben futbol oyunlarını çok sevmem, ben GTA 5, blur tarzı oyunlardan hoşlanıyorum ve PlayStation'larla alakalı çok bir bilgim yok yani PlayStation 3 kırdırtılınca oyunlar bedava mı oluyor, orijinale göre daha mı ucuz oluyor? Yani arkadaşlar PlayStation 3 ile alakalı birtakım bilgiler verir misiniz?

Oyunların hepsi korsan olarak indirilmiş oluyor.(linççiler geliyor kokularını alıyorum)
Online oyuna giremez internetten video bile izleyemezsin.
Kırdırdığın yere göre değişse de bazı oyunlarda bug dolu olabilir.

PS3 kırdırınca içine oyun yükleyebiliyorsun istediğin zaman ücretsiz. Nasıl kırdıracağını bilmiyorsan 100 TL'ye bilgisayarcılar kırdırtıyor.

Arkadaşlar dün kuzenimden PlayStation 3 Slim aldım (ilk konsolum) ve kırdırılmamış orijinal ve sadece PES 2014(CD) var ve ben futbol oyunlarını çok sevmem, ben GTA 5, Blur tarzı oyunlardan hoşlanıyorum ve PlayStation'larla alakalı çok bir bilgim yok yani PlayStation 3 kırdırtılınca oyunlar bedava mı oluyor, orijinale göre daha mı ucuz oluyor? Yani arkadaşlar PlayStation 3 ile alakalı birtakım bilgiler verir misiniz?
Online satışı açıksa korsana destek vermiyorum. Eğer oyuna ayıracak bir bütçen yoksa ve online meraklısı değilsen kırdırman mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı