Ps3 oyun nasıl oynanır?

• Konuyu başlatan Halil Toprak
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 19B
H

Halil Toprak

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar babam söz verdi ve bu hafta sonu beraber ps3 alıcaz.Niye ps4 almıyorsun derseniz.Çünkü;Ps4 bekleyemem ve bana acil lazım.Fazla detaya yer vermiyeceğim.Neyse ama ben bu ps3 aldıktan sonra oyunu nasıl oynuyacağım.Ama ilk olarak küçükken ps3 salonlarına gidiyordum ama pes ve fifa oynuyordum.Ama şimdi unuttum yani baştan gibi olucak.Ben alışması için ilk single oynayacağım sonra multiplayer.Ama bazı sözlere göre rakamları ve kombinasyonu ezberlemek çok zormuş.Benim birazcık da olsa bilgim var.Bana yardım edebilir misiniz?

Halil, biz buradan, oturduğumuz yerden ne söylesek biraz boşa kürek çekmiş oluruz. Oyun, oyun oynamak süreç ve beceri işidir. Bu kişiye bağlı bir şeydir. Zamanla oynayarak alışacaksın. Ayrıca sabır erdemdir, bence PS4 beklemelisin zira yeni nesile geçiş arefesindeyiz.

Küçükken gidiyordun salona ama unuttum gitmeyeli pc ye alıştım. Tekrar geri dönmek benim için zor olucak ama alışıçaz bakalım. Zaten fps türü oyunlar oynuycağım. Battlefield 3 veya 4 gibi.

Ben'de ps3'de oynuyordum ama pc toplayacağım için artık rafa kalktı. Çünkü grafikleri yerle bir oldu. Neyse sen ps4 al bence ps3 alma. Hem grafik yerle bir oldu hemde artık çok oynayan yok. Herkes ps4'e yoğunlaştı ps3 no no ps4 yes yes.

Ama ben bilgisayarı ilk elime aldığımda mouse'u bile kontrol edemiyodum. Ama alıştıkdan sonra Mario'da dökdürüyordum. Ama sende emin ol ilk başta oynayamayacaksın.Ama sonra alışacaksın ve çok iyi oynayacaksın.
Bilmem anlatabildim mi? :)

Neden grafikleri kötü ki. Yani ps4 bizim ülkemize gelmesi+gümrük'te kalması baya zaman alacağına benziyor. O zamana kadar bekleyemem.

- - - Güncellendi - - -

Ama ben bilgisayarı ilk elime aldığımda mouse'u bile kontrol edemiyodum. Ama alıştıkdan sonra Mario'da dökdürüyordum. Ama sende emin ol ilk başta oynayamayacaksın.Ama sonra alışacaksın ve çok iyi oynayacaksın.
Bilmem anlatabildim mi? :)

Herşey zamanla.Zamanla her işin üstesinden gelinebilir. :D

Nerden biliyorsunuz şuan kur fiyatlarını hesaba katarsak 1200 +gümrük vergisi dolar şuan 2 liranın üzerinde ve düşeceğe benzemiyor. Yani 999 tl çok zor şuan ben şahsen 1600tl civarı bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı