PS3, PC, XBOX 360: MW3 en iyi hangi platformda oynanır?

Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
Kasım sayısındaki PS3 - XBOX360 sorusuna cevabınızı görünce Türkiye'de Sony Fanboy’u olmayan dikkate değer oyunseverlerin olduğunu fark ettim. Benim XBOX 360’ım var, Slim değil, Elite, yani siyah renkli. Alırken çok araştırmıştım, 3K sorunu yok. Bir de PC’im var. Özellikleri şöyle 4 GB RAM, 32 bit işletim sistemi, İ5 650 3.20 GHz, GTX580 Lightning.

Kararsız kaldığım bir yığın konu var. İlki MW3’ü neye almak. YouTube’ta yogcast'ın MW3 videosunda PC'de hile yapan bir kişiyi izliyorlardı ve K/D oranı 68/4 falandı. Xbox 360’da böyle sorun yok diye biliyorum, olsa bile konsol yaptırımı daha ağır olduğu için yapmazlar diye düşünüyorum. Ayrıca PC, XBOX 360, PS3 karşılaştırma video izledim. Uzakta elektrik telleri var. PC normalken XBOX 360’ta hafif çizgili, PS3’te ise tamamen kötüydü. Başka bir şey var ki rezalet. Gemide dururken binanın pencerelerinin arasındaki şeritler PC’de normal, XBOX 360’ta aşağı yukarı gidiyor, PS3’te ise çok fazla aşağı yukarı gidiyor. Sence hangi sisteme alayım? Battlefield alacağım kesinlikle PC’ye.

Bu kadar araştırmadan sonra Modern Warfare 3’ü konsola alırsan mutsuz kalabilirsin bence. Bu yüzden tavsiyem FPS oyunlarını daha çok PC için alman. Zaten GTX 580 gibi güçlü bir ekran kartın varken hiç bekleme derim.

Uyarı! Bu konu 13 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı