PS3 Satın Alma Rehberi

senatör

Hectopat
Ben bu yaz PS3 alacam fakat nasıl alacağım? Mesela bazen mağazalarda gezerken kampanyalı oluyorlar oyun falan da veriyorlar.

1. soru: Bunların belirli günleri mi var acaba?

2. soru: Bir de PS3 joypad yanında bir de tuhaf bir alet var. Onu da mı veriyorlar yoksa biz istersek mi alıyoruz?

3. soru: PS3 yok şu kadar GB falan filan bir kaç yazı gördüm, bu ne işe yarıyor.

4. soru: Orjinal oyun yerine memory kart falan var mı içine oyun yükleyip oynayacağımız bir sistem. Ama PS3'ü kırdırmadan yani oyunları multiplayer oynamak (sadece orjinalde tabi ki) ve orjinal oyun çalıştırma internete girecek böyle bir sistem var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
1- Belirli günler yok. Firmaların kampanyalarını takip edeceksin. Mesela Turuncu indirim, Vatan %25, MediaMarkt indirimleri gibi. Mesela ben 42" Philips TV aldım MediaMarkt'tan. 1400 TL. Aynı TV Vatan'da 1949 TL idi...

2- O ayrı bir cihaz. Adı Move. 150 TL Move Starter Pack.

3- Pek önemi yok. Sonradan da kapasiteyi artırabiliyorsun.

4- Kırdırmak için cihazı Downgrade ettireceksin. 100 TL. Sonra oyunları sabit diske atıp oynayabilirsin. Kırık PS3 ile MP oynamak da mümkün.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı