PS3 Slim görüntü yok ve kendini kapatıyor

coffeelover

Centipat
Merhaba, PS3 Slim konsolumda sorun yaşıyorum. Hiçbir şekilde görüntü alamıyorum.

Yaşadıklarım ve denediklerim:
  1. SCART veya HDMI kullanarak denedim yeşil ışık geliyor ve 1 dakika içinde tamamen ışık sönüyor.
  2. Görüntü resetlemesini denedim ama ikinci bip sesi gelmeden kapanıyor.
  3. Farklı televizyon ve monitör denedim yine aynı şeylerle karşılaştım.

Yardımcı olursanız çok sevinirim. 🙁

Konsolunuz kırık mıydı? Ne zamandan beri böyle? Cihazın kurtarma moduna erişmeyi deneyin. Konsolun güç tuşuna basılı tutun ve konsol tekrar kapanana kadar basılı tutun. Konsol kapandıktan sonra basmaya devam edin. Bip sesi gelene kadar devam edin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konsolunuz kırık mıydı? Ne zamandan beri böyle? Cihazın kurtarma moduna erişmeyi deneyin. Konsolun güç tuşuna basılı tutun ve konsol tekrar kapanana kadar basılı tutun. Konsol kapandıktan sonra basmaya devam edin. Bip sesi gelene kadar devam edin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kırık değil. İki haftadır böyle. Hiç bip sesi alamıyorum.

1 defa basıyorum kırmızıdan yeşil oluyor. Sonra kapanıyor ışık tamamen. Basılı tuttuğumda ise yeşil olduktan sonra kırmızı oluyor bip sesi gelmeden.
Konsolun güç kablosu sağlam mı? Düzgün takılıp takılmadığını kontrol eder misiniz? Başka bir prizde denediniz mi?

1 defa basıyorum kırmızıdan yeşil oluyor. Sonra kapanıyor ışık tamamen. Basılı tuttuğumda ise yeşil olduktan sonra kırmızı oluyor bip sesi gelmeden.
YLOD hatasına mı düştün acaba? Hala tam olarak anlamadım. YouTube'dan bir bak. Eğer öyle değilse işlemci arızası olabilir diye düşünüyorum. Burada senin yapabilecek bir şeyin yok. Yada güç kaynağı.

Yeni konular

Geri
Yukarı