PS3 Uncharted ve oyun tavsiyeleri

Shilded

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, ben bir konuda sizlere danışmak istiyorum. Ülkemizin içinde bulunduğu durum malum virüs vb. Evdekal çağrısına uyuyoruz ama evde sıkılıyorum. PS3 almayı düşünüyorum ikinci el olarak ve benim küçük kardeşim var, Uncharted serisini kardeşimin yanında ve onunla birlikte oynayabilir miyim? İçerisinde cinsel sahneler ve aşırı kan bulunuyor mu? Bunun yanında PS3 için oyun öneriniz varsa yazarsanız memnun olurum, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ps 3 için zaten bildiğim kadarıyla Uncharted 4'e kadar destekliyor yani Uncharted drakes fortune, among thieves, drakes deception var. 3. oyun disindakileri oynadım. Zaten oyunda çok fazla düşmanla karşı karsiya geldigimiz için kardeşine pek uygun mu pek bilmiyorum ( silahli çatışma acisindan diyorum, yoksa oyunda Mortal Kombat'taki gibi finisherlar yok ) cinsellik açısından opusme falan var ama hatırladığım daha üst düzeyde bir cinsellik yok Uncharted serisinin en guzel oyunu bana Uncharted 4 dür grafik, seslendirme- artı olarak Türkçe dublaj da var bu oyunda- bu oyun gerçek anlamda bir sahaserdir bu oyunu kesinlikle oynamalısınız.

PS 3 için zaten bildiğim kadarıyla Uncharted 4'e kadar destekliyor yani Uncharted drakes fortune, among thieves, drakes deception var. 3. oyun disindakileri oynadım. Zaten oyunda çok fazla düşmanla karşı karsiya geldigimiz için kardeşine pek uygun mu pek bilmiyorum ( silahli çatışma acisindan diyorum, yoksa oyunda Mortal Kombat'taki gibi finisherlar yok ) cinsellik açısından opusme falan var ama hatırladığım daha üst düzeyde bir cinsellik yok Uncharted serisinin en guzel oyunu bana Uncharted 4 dür grafik, seslendirme- artı olarak Türkçe dublaj da var bu oyunda- bu oyun gerçek anlamda bir sahaserdir bu oyunu kesinlikle oynamalısınız.

Kardeşim 15 yaşında çatışma falan önemli değil sizi rahatsız ediyorum ama Uncharted 1-2-3 oyunlarında Türkçe altyazı var mı acaba?

Selamlar, ben bir konuda sizlere danışmak istiyorum. Ülkemizin içinde bulunduğu durum malum virüs vb. Evdekal çağrısına uyuyoruz ama evde sıkılıyorum. PS3 almayı düşünüyorum ikinci el olarak ve benim küçük kardeşim var, Uncharted serisini kardeşimin yanında ve onunla birlikte oynayabilir miyim? İçerisinde cinsel sahneler ve aşırı kan bulunuyor mu? Bunun yanında PS3 için oyun öneriniz varsa yazarsanız memnun olurum, iyi günler.
Oyun önerisi olarak ise the last of us, red dead redemption ,God of War serisi ve far cry 4 PS 3 te kesinlikle oynamanız gereken oyunlardır

Oyun önerisi olarak ise The Last of Us, Red Dead Redemption, God of War serisi ve FarCry 4 PS 3'te kesinlikle oynamanız gereken oyunlardır

Tavsiyeler için teşekkürler size zahmet olacak ama bu oyunlardan kaç tanesinde Türkçe altyazi var şimdiden teşekkürler

Kardeşim 15 yaşında çatışma falan önemli değil sizi rahatsız ediyorum ama Uncharted 1-2-3 oyunlarında Türkçe altyazı var mı acaba?
Türkçe altyazı ilk 2 oyunda yok diye hatırlıyorum ama 3. Oyunda Var God of War da da 2. Oyundan sonra olması lazım the last of us da bu desteğe sahip
Tavsiyeler için teşekkürler size zahmet olacak ama bu oyunlardan kaç tanesinde Türkçe altyazi var şimdiden teşekkürler
Diger iki oyun da Türkçe dil desteğine sahip degil

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı