PS3 vs Xbox 360?

Asya Ay

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba, güncel oyunları alan bir konsol almak istiyorum fakat her oyun içinde yüklü miktarda para ödeme fikri mantıklı gelmiyor. Zaten Steam'e bir sürü para boşaltıyoruz. Bu sebeple kırılan bir konsol almam daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. Ps3 ve Xbox 360 arasında kaldım. Görüntü kalitesi ve destek açısından sizce hangisi daha iyi ?

Görüntü kalitesi olarak aralarında aman aman bir fark yok. Destek konusunda ise PSN, xboxlive'a göre Türkiye'ye daha fazla yakın duran bir platform. Oyunlardaki Türkçe desteği, Exclusive zenginliği açısından Playstation'ı tercih ettim zamanında. Pişman değilim.

Peki alacağım PS3'te olması gerekenler nedir acaba ? Yani özellikle bir sürümü olması gerek mi ? Kırılmış olan Ps3'lerden bahsediyorum. Teşekkürler.

Kırma işleminde çok fazla bir bilgim yok ama yaygın olarak 4.60 Rogero yazılımını atıyorlar. Onun dışında depolama konusunda sıkıntı yaşamamak için 500 yada 750 gb hdd bulunmasında fayda var. Slim kasaları tercih etmelisin bunun yanında. Hangi modellerin kırılıp kırılamayacağını ufak bir arama sonucunda öğrenebilirsin. 20xx serileri sorunsuz olarak kırılabiliyor.

Orjinal oyun oynatan Ps3'üm var. Gayet memnunum. Last Of Us Uncharted vs. dışında Metal Gear Solid IV Killzone ve Gran Turismo gayet hoş oyunlar. Kırık alacaksanız Süper Slim'i kafadan eleyin. Geriye Fat ve Slim kaldı. Fat, bulunması zor malum ilk Ps3. Önerim Slim 500 GB.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı