PS3 yazılım yüklerken siyah ekran geliyor

Darky

Decapat
Arkadaşlar selamlar. Geçen yaz PS3'ümü orijinal yazılımıyla kullanıyordum fakat kırıp oyunları korsan yüklemek istedim. İstemez olaydım. YouTube'dan nasıl yapılacağına baktım ve adımları teker teker uyguladım fakat birkaç şeyi yanlış yaptım sanırım. Siyah ekran geliyordu. Aradan birkaç ay geçti cihaz hala çalışıyor fakat dediğim gibi siyah ekran geliyor. Sanırım içinde yazılımı yok. Orijinal yazılımını nasıl geri yükleyebilirim?
Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Not: Güvenli moda bile geçemiyorum. Sinyal yok yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hardiski bilgisayara takıp biçimlendirin. Sonra flash bellek ile yazılım yükleyin.
Bence çözülür bu şekilde.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Darky, kurtarma moduna girip güncellemeyi orijinal sistem yazılımı ile yapmanızı tavsiye ederim. Sony'nin resmi sitesinde talimatlar ve güncelleme dosyası: Bu linkten talimatlara ve orijinal sistem dosyasına erişebilirsiniz.

Eğer olmazsa @Firostr'nin yöntemi uygulanmalı.

Ikisinden de sonuç alamadıysanız donanımsal bir sorun olabileceği anlamına gelir.
Maalesef kurtarma moduna bile geçemiyorum. Sinyal yok yazıyor. Bir tamirciye gitmekten başka çare yok gibi duruyor.

Hardiski bilgisayara takıp biçimlendirin. Sonra flash bellek ile yazılım yükleyin.
Bence çözülür bu şekilde.
Merhaba,
Bir konu hakkında sizlerden yardım istiyorum. PS3 slim var. Harddiskini zamanında çıkartmışım ve bulamıyorum. Farklı bir hard disk takarak nasıl ilerleyebilirm?

Geri
Yukarı