PS3 yerine Xbox 360 alınır mı?

ee_ygz_382

Hectopat
PS3 ile takas yapacagım biri ile. Xbox 360 E modeli Kinect + 3 oyun + 2 kol verecek. Ben de PS3 Superslim 500 GB, 5 oyun, 2 kol ve move set verecegim, mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
JTAG yaptırırsan xbox live a bağlandığında %90 yakalanırsın diye biliyorum. Fakat mesela JTAG li cihaza sahipsen COD Black Ops 2'de system link ağına girebiliyorsun fakat xbox live'a bağlanırsan yakalanma ihtimalin çok yüķsek.

Bence sırf Forza için değiştirilir.

Ben kırık bir PS3 bulamadığım için DVD FW olan bir XBOX360 alacağım 2 gün sonra. Yani kendi yapacağım DVD'yi okuyabilecek vs.

X360'ta Gears of War yada Halo haricinde oynamaya değer bir oyun göremedim. Forza zaten süper bir oyun.

Kesinlilikle alınır. Fakat kırdırmanızı tavsiye etmiyorum. Çünkü online zevkinden mahrum kalırsınız ve sıkılırsınız bir süre sonra. Ayrıca Xbox 360 PS3 den daha güçlü bir cihaz olduğu için bazı oyunlarda fps ve çözünürlük olarak önde.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı