Çözüldü PS3'de GTA 5 oynarken belirli yerde donması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yolster

Decapat
Franklin ve Lamar görevinde bir yere geldiğinde donuyor ve öyle kalıyor. Takıldığı yer bir köprünün altı. PS3 güncel ve temiz olduğundan bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

Oyunun kayıtlı dosyalarını silip tekrar oyuna girdim yine aynı. Oyunu silip yüklemek uzun sürüyor ondan pek istekli değilim o konuda.

Hocam dediğim gibi bende yaşamıştım bunları zamanında PS 3 bayağı ısınıyordur o yüzden temizlemenizi öneririm. Cihazı yoran bir oyun. Cihaz ısındığı için drop ve Donma yaşanıyor eğer oyunda bir sorun yoksa sorunun bu olduğunu düşünüyorum.

Elinde bulunan PS3'ün sabit diskinde problem var muhtemelen, çünkü eklediğin ekran görüntüsünde kaplamaların doğru bir şekilde yüklenmediği görülüyor. Buna da sabit diskin sorunlu olması neden olur?

Arkadaşın dediği gibi bir şey olabilir oyunu silip terkardan yüklemenizi öneririm ben denemekten zarar gelmez. Yine aynı olursa arkadaşın dediği çözüm olur diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı