PS3'e geri dönülmeli mi?

arasyuksel

Hectopat
Yer
Empire Bay
Daha fazla  
Herkese merhaba, bilen bilir eskiden bir PS3 Slim'im vardı. Sonra PS3 ve bazı eşyaları satıp Xbox One S aldım ve hala kullanıyorum. Neyse, elime 950 TL gibi bir para geçti ve bu parayla PS3 almak istiyorum. Alır, içine hen ve thanos V12 kurar, sonra Uncharted oynarım. Ve 320 GB, Slim 3000 serisi almayı düşünüyorum. Cfw benlik iş değil.

Sizce hala mantıklı mı? Ve Slim mi süper Slim mi?

Herkese merhaba, bilen bilir eskiden bir PS3 Slim'im vardı. Sonra PS3 ve bazı eşyaları satıp Xbox One S aldım ve hala kullanıyorum. Neyse, elime 950 TL gibi bir para geçti ve bu parayla PS3 almak istiyorum. Alır, içine hen ve thanos V12 kurar, sonra Uncharted oynarım. Ve 320 GB, Slim 3000 serisi almayı düşünüyorum. Cfw benlik iş değil.

1000 TL'den fazlasını vermezsen alınabilir. Eski fakat iyi konsol.

Son düzenleme:

Hocam 2.el den anlıyorsanız birazdaha para koyup ps4 alabilirsin

Attan inip eşeğe binmek gibi :')

Ama eğer istersen Xbox One S'ini bana hediye edebilirsin :D

Hocam 2.elden anlıyorsanız biraz daha para koyup PS4 alabilirsin.

Maksimum 1400 verebilirim, 1400'e alacağım PS4'ten hayır gelmez.
Attan inip eşeğe binmek gibi:')

Ama eğer istersen Xbox One S'ini bana hediye edebilirsin :D

İkisini aynı anda kullanacağım.
Xbox One S olmasa al derdim, ama değmez bence Xbox One S olduğuna göre.

One S'te özel oyunlar, ücretsiz multiplayer veya Jailbreak gibi seçenekler yok.
PS3 şu an ölü yatırımdan başka bir şey değil benim gözümde.

900 TL'ye ilan koyarsan almak için sıra oluyorlar kapında. Öyle dışarıdan gözüktüğüne bakmayın.

Neyse hepinize teşekkürler, ben almayı düşünüyorum yine de.

Maksimum 1400 verebilirim, 1400'e alacağım PS4'ten hayır gelmez.

İkisini aynı anda kullanacağım.

One S'te özel oyunlar, ücretsiz multiplayer veya Jailbreak gibi seçenekler yok.

900 TL'ye ilan koyarsan almak için sıra oluyorlar kapında. Öyle dışarıdan gözüktüğüne bakmayın.

Neyse hepinize teşekkürler, ben almayı düşünüyorum yine de.
Geçen 1000tl ye kuzenim aldı yine o civarlarda sattı birazdaha erken haberim olsaydı onu ayarlıyabilirdik sağlık olsun

Geri
Yukarı