PS3'ün 4.45 Güncellemesini yapmayın

Raşit Gönenç

Kilopat
Makaleler
113
Yer
Bucak-Burdur
Daha fazla  
Meslek
Online İngilizce Öğretmeni
Playstation 3'e yeni bir güncelleme geldi. 4.45. Bu güncellemenin gelmesinin hemen ardından sorunlar baş göstermeye başladı. Toplamda 81 sayfa şikayetlerle dolu mesajlar gelmeye başladı. Bu mesajlardan bir tanesini hemen paylaşalım.

Bugün PS3 Slim'imi açtığımda, 4.45 güncellemesi yapması gerektiğini bildirdi. Şu oyunu oynarken Trophy bildirimini kapatabilme özelliğini içeren sürümü. İndirmeden ve kurulumdan sonra, sistem yeniden açıldı.
PS3 logosundan sonra, ikinci ekrana geçti. XMB menüsüne gelmesi gerekiyordu, fakat hiç geçmedi. İkinci ekranda kalıverdim.
Sistemi kapat düğmesinden kapatamıyorum bile! Yapacak bir şey olmayınca fişi çektim, tekrar taktım. Yine aynı sorun.

Sony bu şikayetlerden sonra daha hemen önlemi almak için bir açıklama yaptı ve 4.45 güncellemesini geri çekti. Eğer siz de bu şekil sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız, bu güncellemeden uzak durun.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı