PS4 Alınır Mı?

xCheesy99

Decipat
Makaleler
2
Yer
Sweet Home Alabama
Merhaba forum. Herkese iyi günler, sağlıklı günler dilerim. Ben aralık ayında PS4 almayı düşünüyorum. Slim alacağım, ama PS5 çıkıyor diye çok rahatsızım. Sonuçta yeni bir nesil ve o cihaz PS4 oyunlarını da oynatabilecek. Ama PS4 teknolojisi çok geride kaldı ve 1-2 senelik ömrü kaldı diye düşünmekteyim. Grafik takıntım yok fakat yeni oyunları görünce aşırı derecede kıskanacağım PS5 kullanıcılarını. Eminim benim gibi olan çok kişi vardır. Ben en son 2014'de son hikaye oyunumu oynadım güncel olarak. Far Cry 4 oynadığım son oyundu. Yani 2 sene sonra yeni Last of Us gelirse ben hayal kırıklığına uğrarım. Oyun oynamak istiyorum yani çünkü artık dayanamıyorum oyunsuz kalmaya. Hali hazırda bir bilgisayarım var ama yetersiz oyunlar için. PS4 almak için bisikletimi sattım hatta geçen günlerde. Ne yapmalıyım? Yurt dışından getirebileceğimi sanmıyorum çünkü akrabalarımın gelme ihtimali yok oradan. Gelseydiler Avustralya'dan çok uyguna getirtebilirdim orası ucuz zaten. Yani bilmiyorum ne yapmam gerektiğini çok kararsızım. Alayım mı almayım mı? 1080P TV var evde. En azından Far Cry serisini oynamak istiyorum yıllarca. Ama konsol son nefeslerini veriyor. Pro konsolunu düşünebilirim aslında ama 4K TV olmadıktan sonra ne faydası olacak ki bana :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence artık alınmaz. PS4'te RDR2 gibi oyunlarda sürekli frame düşüşleri oluyor. Şehir içi 22-23'e bile düştüğü oluyor. Son 2 senede 1080P 60 FPS çıkan bir AAA oyun neredeyse yok, hepsi 30 FPS ve zar zor. Ben olsam biraz daha zorlayıp Xbox Series S alırdım.

Arkadaşım az önce bana video attı oyun çok rahat oynanıyor hiçbir şey hissetmiyorum dedi şehir içine de indi. Bilmiyorum ya :(

2 sene sonra PS3 konumuna düşer PS4 ama hala oyun çıkmaya devam edecek 2014 den beri kullanıyorum. Bence alınabilir özel oyunlar indirimlerde güzel fiyatlara düşür. GOW, Uncharted gibi oyunları oynamadıysanız alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı