PS4 alınır mı?

Tamam hocam. Slim kasa ve 2 kol + oyun var. Bu piyasada gayet iyi. Bir de bilindik yer.
Bozuk konsol almaktan korktuğum için alıyorum. Belki biraz da indirim yapar. En yakın kuzenim sonuçta. 😀
Emin değilim. PS4 Pro alınır ama Slim... Bilemedim, ben olsam almazdım.
Bu fiyata Pro bulabilir miyim? Piyasayı pek bildiğim söylenemez. Bulunuyorsa onlara bakayım.

Arkadaşlar kuzenim PS4'ü satacağını söyledi. Daha 3 ay önce aldı. 2400 TL'ye sana olur dedi. Yanında RDR2+iki kol verecekmiş. PS4 Slim 500 GB model.
Konsoldan çok büyük beklentim yok. Tek beklentim arada bir yatarak oyun keyfi bir de PC'de oynayamayacağım özel oyunlar falan. Normalde ikinci el almazdım ama kuzenim olduğu için güveniyorum. Cihazı kontrol de ettim. 2400 TL'ye bu konsol alınır mı?
@Lockheed @Lintos
Bu arada moderatörlere bir şey mi oldu? 26. dakikada konu onaylandı da.

Bu keyifi istiyorsan kesinlikle alabilirsin hiçbir performans sorunu falan yaşamazsın çatır çatır oynarsın ayrıca oyun desteğide uzun süre verilmeye devam edecek paran varsa almak istiyorsan bekleme al gitsin.

Kesinlikle alınır hocam. Kaçırmayın.
Almaya karar verdim. Çözüldü işaretliyorum. Cevap verenlere teşekkürler.
Hocam ben kendim PS4 Fat 1TB modelini o kadara satıyorum God of War RDR2 FIFA 17 var bende alınmaz gibi geldi.
Hocam biraz indirmeye çalışacağım. Kardeşim gibidir beni kırmaz. Şuanda zaten mesaj olarak pazarlık yapıyorum.

Geri
Yukarı