PS4 alınır mı?

arda420

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun konsollarında ki vergi %50'den %20 seviyelerine inmiş ancak fiyatlar güncel değil sanırsam ne zaman güncellenir veya güncellendigi zaman ne kadar olur?

Mesut abi çok güzel anlatmış. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim bildiğim geçen sene gelen %50 ek gümrük vergisi 1 Ocak 2021 de tamamen kalktı. Vergide indirim diye bir olay konuşulmuyordu hiç .
Benim bildiğim geçen sene gelen %50 ek gümrük vergisi 1 Ocak 2021 de tamamen kalktı. Vergide indirim diye bir olay konuşulmuyordu hiç .
Pardon benim hatam, yanlış bilgiymiş.

Bunu ırka bağlamak yanlış olur. Bunun haricinde katılıyorum. Vatan, Teknosa gibi mağazalardan alın. Bence en az 1 ay bekleyin.

Bunu ırka bağlamak yanlış olur. Bunun haricinde katılıyorum. Vatan, Teknosa gibi mağazalardan alın. Bence en az 1 ay bekleyin.
Bir ay süreceğini sanmıyorum, zaten çoğu mağazalar yılbaşından önce stok yenilemedi. Örnek olarak mediamarkt da gamepad sormuştum 2020 kasım ayında, ve oradaki personel bana bu bilgiyi vermişti. Açıkçası ne kadar doğrudur bilemem elimde bir kanıt yok, ama mantıklı geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı