PS4 alınır mı?

Bence alınabilir. Hala oyunlar çıkmaya devam ediyor ve tahinimce 2024-2025'e kadar devam edecek. PS4 Exclusive oyunları çıktıktan en az 2-3 sene sonra PC için geliyor. Eğer sistemin iyiyse ve oyunların PC'ye gelmesini bekleyebilirsen almaya gerek yok senin için. Oyunları pahalı evet ama kaldırır mı kaldırmaz mı stresine girmiyorsun, stabil oynatır zaten oyunları.Pro al bence 4K oynayabilirsin..

Hocam peki Xbox nasıldır? Xbox ile ilgili en ufak bir fikrim bile yok daha önce hiç kullanmadım. Game PASS ile oyunları ucuza oynayabilirim sanırım. Nedir bu xbox? Ne farkı vardır? Hangi modeli almak daha mantıklıdır?
3.5k civarı bütçeniz varsa Series S almanızı önerebilirim.
1.5-2.5k bütçeniz varsa One S - X alabilirsiniz.
Xbox, PS'in rakibidir. Microsoft'un markasıdır. PS'e göre oyunları farklıdır. Gamepad'i farklıdır. Ama ikisinin de amacı aynıdır: "oyun oynamak.". Size hangisi hitap ediyorsa onu tercih edebilirsiniz. Ben ikisini de kullanmış biri olarak PS exclusive oyunlarına bayılıyordum.

Eğer oyunlara fazla para vermek istemiyorsanız Xbox,
Oyunlara para verebilirim diyorsanız PS öneririm.

İmzama bakarsanız Xbox Series S incelememi de okuyabilirsiniz.

Tahmin edersiniz ki PS5 alacak param yok. PS4 bu dönemde hala oynanır mı? 2. el olarak almayı düşünüyorum. PS4 Pro, Slim, PS4 gibi farklı sürümlerin ne farkı olduğunu bilmiyorum. Hangisini almak mantıklı?
7.55 PS4 al. Kır istediğin oyunları ücretsiz oyna. Kırmak için internette bir sürü tutorial var. Ben de kırıp öyle oynuyorum.

Şimdi bende arada çok kalırdım sizin yerinizde çünkü God of War Spider-Man falan çok güzel oyunları var ama Xbox'un oyunları da güzel Doom Eternal, Overwatch, gears 5, Halo var bana kalırsa Xbox Series S alın hem Game Pass ile oyunları ucuza geliyor.

Şimdi bende arada çok kalırdım sizin yerinizde çünkü God of War Spider-Man falan çok güzel oyunları var ama Xbox'un oyunları da güzel Doom Eternal, Overwatch, gears 5, Halo var bana kalırsa Xbox Series S alın hem Game Pass ile oyunları ucuza geliyor.
Zaten tek artısı o Xbox'ın.Doom Eternal ve Overwatch Ps4'de de var.Halo'nun da pek bi olayı yok zaten düz Fps oyunu sık ilerle.Ps ile karşılaştırılamaz oyun kalitesi olarak bence Xbox.

Yeni konular

Geri
Yukarı