PS4 alınır mı?

Limosed

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Tahmin edersiniz ki PS5 alacak param yok. PS4 bu dönemde hala oynanır mı? 2. el olarak almayı düşünüyorum. PS4 Pro, Slim, PS4 gibi farklı sürümlerin ne farkı olduğunu bilmiyorum. Hangisini almak mantıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tahmin edersiniz ki PS5 alacak param yok. PS4 bu dönemde hala oynanır mı? 2. el olarak almayı düşünüyorum. PS4 Pro, Slim, PS4 gibi farklı sürümlerin ne farkı olduğunu bilmiyorum. Hangisini almak mantıklı?
Oynanır ama iyi bir bilgisayarın varsa tavsiye etmem almanı çoğu PS4 oyunu PC ye çıkmaya başladı ayrıca PS de oyunlar gereksiz pahalı.

Alınmaz. Türkiye ortalamasına göre çok ucuz.

Bilgisayarınız varsa bence gerek yok. PS oyunları PC'ye geliyor yavaş yavaş. Ayrıca PS oyunları gereksiz pahalı.

Bilgisayarınız varsa bence gerek yok. PS oyunları PC'ye geliyor yavaş yavaş. Ayrıca PS oyunları gereksiz pahalı.
Aslında iyi bir bilgisayarım var ama oyunları alacak param yok :D. Çoğu yakın arkadaşımın PS4'ü var ve onlardan ödünç alıcam oyunları. Konsolda oynamanın tadi bir ayrı geliyor.

Pro oyunlarda 4K seçeneği sunar, Slim ise yalnızca 1080P. Pro bazı oyunlarda 60 FPS sunar fakat tam olarak sunamaz. Dalgalı olarak sürekli 40-55 FPS arası seyreder. Neredeyse tüm oyunlarda Slim cihaz ve Pro cihaz aynı şekilde 30 FPS verir fakat Pro ile Slim'i ayırt edebilecek en önemli özellik yalnızca 4K ve 1080P olayıdır.

4K bir ekranınız yoksa Pro almayıp Slim modeli tercih ediniz. 4K bir ekran varsa Pro alın derim. Ve evet, PS4 alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı