PS4 Battlefield 1 Türkçe Seçeneği Yok

Nurixxl

Hectopat
PSN Store'da 22 TL'ye Battlefield 1 aldim. Indirimdeydi iniyor su anda ama telefondan indirmeye basladigimda Turkce alt yazi yaziyordu. Ama PS4'de Turkce secenegi yok. Eger dijital alan arkadas varsa bana alt yazilimi soyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu satın aldığın PSN hesabın hangi ülke hesabıysa sadece o ülkenin dilinde indiriliyor dijital oyunlar.

Daha önce sormuştun, cevaplamıştım.(PSN Store'de 22 TL'ye Satılan Battlefield 1 - Technopat Sosyal) Battlefield 1'i PlayStation Store'dan satın aldım ve oyun Türkçe altyazılı. Anladığım kadarıyla oyununuz henüz inmemiş, indirdikten sonra mesaj yazar mısınız?
Muhtemelen arkadaş konuyu açtıktan sonra geri dönüp bakmamış bile cevabınıza. Çok sık oluyor bu durum. Konu açıp bir daha konuya uğrayıp cevap yazmayan&cevapları okumayan üyeler.
Hadi bir gireyim de konu açayım diyip gidiyorlar. Gidiş o gidiş.

Arkadaş sorunu çözdümü bilmiyorum ben PC kullanıcısıyım belki işine yarar diye yazıyorum, oyun bana kurarken Hangi dil olsun diye sormuştu hani kurarken İnglizceyi seçtiysen yada bakmadan NEXT NEXT yaptıysan olabilir.

Sadece hikaye modunda ingilizce konuştukları için alt yazı var ? ? hani sadece hikaye modunda alt yazı var diye biliyorum.

Oyun PlayStation 4'de olduğu için dil seçip yükleme yok. Türkçe store'dan alındığı için doğrudan Türkçe iner. Oyun Türkçe dublaj olarak değil Türkçe altyazı olarak geçiyor, çünkü konuşma dilinde Türkçe seçeneği yok. Sadece osmanlı askeri Türkçe konuşuyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı