PS4 "Bir hata oluştu E-8210604A" Hatası

SaboX

Decapat
Daha fazla  
Bugün yaz indirimden yararlanayım dedim. Her şey normal Ininal'dan para yükledim. Daha sonra mağaza girdim oyunu satın almaya bastım ve bu hata çıktı. İlk başta belki parayı hesaplayamadım diye düşündüm ki öyledi. Eksik olan parayı da yatırınca yine aynı hata çıkmaya devam etti. İndirim 2 gün sonra bitiyor ilgilenirseniz sevinirim.
Çözüldü bir kere daha deneyeyim dedim bir anda oldu. Nasıl olduğunu anlamadım.

Son düzenleme:
Bugün yaz indirimden yararlanayım dedim. Her şey normal Ininal'dan para yükledim. Daha sonra mağaza girdim oyunu satın almaya bastım ve bu hata çıktı. İlk başta belki parayı hesaplayamadım diye düşündüm ki öyledi. Eksik olan parayı da yatırınca yine aynı hata çıkmaya devam etti. İndirim 2 gün sonra bitiyor ilgilenirseniz sevinirim.
Çözüldü bir kere daha deneyeyim dedim bir anda oldu. Nasıl olduğunu anlamadım.
[knk ayarlar hesap bilgileri ne gir cüzdan de para ekle seç kaç para istiyosan ekle kartta olan para miktarını geçmiyecek şekilde para ekle seçtikten sonra kartı seç istedin miktarı seç ve devam et gerçekten oluyor ininal kartında tüm kartlarda oluyor hatta bildim kadarıyla bugün ininal dan aynı işlemi yaptım oldu umarım yardımcı olmuşumdur yaptıysan yazarsan sevinirim. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı