Çözüldü PS4 CD'li oyun HDD'de yer kaplıyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ibrahimsenn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Hayat kadını.
Şimdi diyelim ben Red Dead Redemption 2 aldım ve CD'li bir şekilde, oyunu taktım PS4'e oyunu internet bağlantısı ile indirmem gerekecek mi? Ve HDD'de yer kaplayacak mı?

Teşekkürler.

Çözüm
Evet. Bütün oyun HDD'ye aktarılacaktır. Blu-Ray'ın okuma hızı günümüz oyunlarını takılmadan disk üzerinden oynatmak için yetersiz kalmakta. Bu yüzden taktığınız her oyun HDD'ye koyalanır ve HDD'de çalışır. Disk sadece ana oyunu taşıyan lisans anahtarı görevi görür. Oyun HDD'den çalıştırılır.
Evet. Bütün oyun HDD'ye aktarılacaktır. Blu-Ray'ın okuma hızı günümüz oyunlarını takılmadan disk üzerinden oynatmak için yetersiz kalmakta. Bu yüzden taktığınız her oyun HDD'ye koyalanır ve HDD'de çalışır. Disk sadece ana oyunu taşıyan lisans anahtarı görevi görür. Oyun HDD'den çalıştırılır.

Çözüm
Ufak tefek olsa da bir takım dosyalar depolar.
Kayıt dosyaları,güncellemeler vs.
Cd'yi taktığınız anda oyunu oynayabilirsiniz.
PS3'te öyleydi PS4'tede değişeceğini sanmıyorum.

Yanlış bilgi
Şimdi diyelim ben Red Dead Redemption 2 aldım ve CD'li bir şekilde, oyunu taktım PS4'e oyunu internet bağlantısı ile indirmem gerekecek mi? Ve HDD'de yer kaplayacak mı?

Teşekkürler.

Benim bildiğim kendimin ve gördüğü CD'yi takınca internetten indirmeye başlıyor. 100 GB'lik CD nerede oyun onun içinde olsun? CD sadece o oyunu satın aldığını doğrulamak için bir şey gibi. Ama o oyun HDD'ye kuruluyor diye CD oynarım yok. Her oynayışta CD'yi takmanız lazım. Dediğim gibi doğrulamak gibi güvenlik önlemi oyunu başkasıyla paylaşmayın diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı