PS4 değişik isimli yabancı uygulama

Ardacpr14

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler, az önce GTA 5'i güncellerken öylesine kütüphaneye girdim ve satın alınan kısmına geldim, fakat orada gezinirken değişik isimli ve hiç duymadığım bir uygulama gördüm üstüne girip basıyorum fakat sadece mağazaya yönlendiricekmiş gibi dümdüz ekranımda kalıyorum, bunun bir zararı var mıdır ne işe yarıyor?

Dosya Ekleri

• 20210405_154058.jpg
    20210405_154058.jpg
    239,9 KB · Görüntüleme: 74
Sanırsam tehlikeli bir şey değil.
Bu siteden okuduğuma göre de bu yazıyor;

Loremipsum27 Açıklaması

PS4'teki bazı oyuncular Knockout City yerine loremipsum27 adlı bir şeyi indirmeye başladıklarını fark ettiler.

EA, endişelenen herkes için bunun neden olduğunu açıkladı ve bunun yanlışlıkla yerinde bırakılan bir yer tutucuyu ve indirmeyi tamamladıktan sonra adın Knockout City olarak değişeceğini açıkladı.

Knockout City Destek ekibinden bir mesaj şöyle açıklıyor: “PlayStation'da kavga ediyorsanız, indirirken bir yer tutucu simgesi / başlığı görebilirsiniz. İndirme bittiğinde bu, doğru simgeye / başlığa dönecektir.

"Eğlenceli gerçek: Bu, Velan Studios'un KO Şehri'ni geliştirmek için yaptığı özel oyun motoru olan Viper'ın simgesi!"

Peki şununla bi alakası olabilirmi çünkü bu uygulama hiç bi şekilde önceden yoktu,bugün GTA 5 cd si aldım (orjinal) ve kurulum yaptım bu kurulumla gelen birşey olma ihtimali varmıdır?

O Java gibi bir uygulama piçler için bir zararı olmaz diye düşünüyorum Java nasıl kullanılıyorsa o da o yüzden var.
Pardon yeni anladım yazdığımı piç yapmayacaktım ps'ler yazacaktım öyle çevirmiş.
Olabilir onun dosyalarından birisidir belki.

Sanırsam tehlikeli bir şey değil.
Bu siteden okuduğuma göre de bu yazıyor;

Loremipsum27 Açıklaması

PS4'teki bazı oyuncular Knockout City yerine loremipsum27 adlı bir şeyi indirmeye başladıklarını fark ettiler.

EA, endişelenen herkes için bunun neden olduğunu açıkladı ve bunun yanlışlıkla yerinde bırakılan bir yer tutucuyu ve indirmeyi tamamladıktan sonra adın Knockout City olarak değişeceğini açıkladı.

Knockout City Destek ekibinden bir mesaj şöyle açıklıyor: “PlayStation'da kavga ediyorsanız, indirirken bir yer tutucu simgesi / başlığı görebilirsiniz. İndirme bittiğinde bu, doğru simgeye / başlığa dönecektir.

"Eğlenceli gerçek: Bu, Velan Studios'un KO Şehri'ni geliştirmek için yaptığı özel oyun motoru olan Viper'ın simgesi!"
Çok teşekkür ederim,internette aramama rağmen sonucu bulamadım fakat az önce uygulama ya tekrar girdiğimde 87 yayın gördüm hepsi de bu oyunla alakalıydı sanırsam dün oyunu indirirken iptal ettiğimden dolayı kalmış olabilir.

Geri
Yukarı