PS4 Dijital Oyun Satın Almak

Gencer Atmaca

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Malum PS4'te yaz ve kış indirimleri oluyor. Ben genelde kutulu oyun aldığım için çok bakmıyorum indirimlere ama geçen popüler oyunlarda yüksek indirimlerle karşılaştım. Ama kafama bir soru takıldı. Eğer PS4'te dijital alarak aldığımız oyunu işimiz bitince veya hesabımızı silmek istediğimizde oyunu silersek o oyun kalır mı, yoksa tekrar satın almak zorunda mı kalırız? Sorum biraz karışık olabilir. Ama en iyi bu şekilde açıklayabilirdim. Şimdiden yorum yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

o aldığınız oyun hayatınızın sonuna kadar kalır.İstediğin zaman çıkış yap hesaptan sonra tekrar gir fark etmez o oyun orada indirmen için bekler seni.Hesabı komple silmekten bahsediyorsan öyle bir şey yapmazsın herhalde.

Oyunu konsoldan silersem tekrar yükleyebilir miyim demek istemişsin sanırım. Arkadaşın da dediği gibi hesabında kaldığı için istediğin kadar yükle ve sil sorun olmaz.

Merhaba arkadaşlar. Malum PS4'te yaz ve kış indirimleri oluyor. Ben genelde kutulu oyun aldığım için çok bakmıyorum indirimlere ama geçen popüler oyunlarda yüksek indirimlerle karşılaştım. Ama kafama bir soru takıldı. Eğer PS4'te dijital alarak aldığımız oyunu işimiz bitince veya hesabımızı silmek istediğimizde oyunu silersek o oyun kalır mı, yoksa tekrar satın almak zorunda mı kalırız? Sorum biraz karışık olabilir. Ama en iyi bu şekilde açıklayabilirdim. Şimdiden yorum yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

istediğin zaman silip tekrar indire bilirsin ps kütüphane bölümünde durur birde alıcaksan yeni sıfır mail aç ona al ilerde satmak istersen rahat satarsın

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı