PS4 etkinleştirme NP-38551-2 hatası

Archer

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, şu anda yeni açdığım hiçbir hesabı PS4 de pri yapamıyorum NP-38551-2 hatası veriyor. Halihazırda bulunan pri hesaplarını da devre dışı bırakıp denedim. Onları da tekrar pri yapamıyorum, nedenini bilen var mı? Modemi resetledim bağlantıyı yeniledim, yine olmadı.

Arkadaşlar, şu anda yeni açdığım hiçbir hesabı PS4 de pri yapamıyorum NP-38551-2 hatası veriyor. Halihazırda bulunan pri hesaplarını da devre dışı bırakıp denedim. Onları da tekrar pri yapamıyorum, nedenini bilen var mı? Modemi resetledim bağlantıyı yeniledim, yine olmadı.

Bende de olmuyor aynı hatayı alıyorum. PS4'de de kod bulunamadi diyor. Yardimci olur musunuz?
aynı sorunu bende yaşıyorum bendede hata veriyor ve psn de hata kodu bulunamadi diyor yardımcı olurmusunuz lütfen

Miles Morales oyunu için aynı sorunu yaşıyoruz biz de. Ben oynadım hesabı başkasına devrettim devrettiğim kişi Pri hesap yapamıyor. İşin kötüsü ben de tekrar Pri yapamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı