PS4 FIFA 19 kasıyor

Sakinol

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar maç yaparken bazen her zaman olmuyor FPS düşüyor bir de hani maç yaparsınız ya maçtan önce antrenman yaptırıyor o antrenmanlarda birkaç saniyeliğine takılma oluyor normal midir? Cihazım PS4 Slim 2116b.
Bu arada monitörden oynuyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar maç yaparken bazen her zaman olmuyor FPS düşüyor bir de hani maç yaparsınız ya maçtan önce antrenman yaptırıyor o antrenmanlarda birkaç saniyeliğine takılma oluyor normal midir? Cihazım PS4 Slim 2116b.
Bu arada monitörden oynuyorum.

Orada maçı yüklediği için normal.

Monitörle alakalı olduğu için olabilir mi? Daha doğrusu küçük televizyon altmış ekran.

Donanımsal bir sıkıntı var mıdır? Çünkü cihazı ikinci el aldım God of War'da bir sıkıntı yok.

Bir de oyun cdli.

Diğer oyunlarda donma olmuyorsa cihazla alakası yoktur monitörle alakasi olmaz başka bir şeye bağlayıp deneyin ama gayet normal bu cihazlardan HDD var maç yüklenirken drop yiyor aynisi benim pc'dede var.

Diğer oyunlarda donma olmuyorsa cihazla alakası yoktur monitörle alakasi olmaz başka bir şeye bağlayıp deneyin ama gayet normal bu cihazlardan HDD var maç yüklenirken drop yiyor aynisi benim pc'dede var.

Bir tane PS4 Slim FIFA 19 gameplay izledim onda da var antrenman bölümünde o tamamda oyunun ortasında nadiren FPS düşüşü oluyor oyın ağırlaşıyor bir sıkıntı var mıdır? Sence.

Geri
Yukarı