PS4 fiyatına sistem toplama

Cass

Hectopat
Daha fazla  
Playstation 4 1.200 TL'ye alınabilir ve son çıkan oyunlar oynanabilir. Peki bu fiyata sistem toplasak PS4 gibi olur mu? Olmazsa neden olmaz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer oyun için kullanacaksan PS4 daha iyi performans verecektir. 1200TL'ye toplanan sistemden iyi performans alamazsın. Ancak PS4 alırsan da oyun ücretleri PC'ye göre daha yüksek olacak. Oyun ücretleri sorun değilse PS4 almanı öneririm. Ayrıca şuan imkanın varsa oyun ücretlerine vereceğin fiyatı düşünerek bilgisayar toplama bütçeni arttırabilirsen bilgisayar toplayabilirsin.

Anladığım kadarıyla sistemi oyun amaçlı alacaksın. PS4 oyunlarının fiyatları oldukça yüksek. Eğer oyunlara haracayabilecek bütçen varsa PS4 alabilirsin.

Her oyun için 100-200 TL gibi bir fiyatı gözden çıkarmak istemiyorsan biraz daha bütçe arttırıp sistem topla derim. PC oyunları çok daha uygun fiyata bulunabiliyor ve malum korsan da indirilebiliyor. Kısaca oyun olayını göz önünde tut.

Korsan oyun sadece PC için değildir konsol kırılacak bu sefer online olmayacak 2.el olarak oyun alabilir. Bir PS4 alsa 1000 TL yılda 10 oyun alsa 150 TL online için verse her oyunu 100 TL fiyatına rahat bulabilir 2300 diyelim ek olarak bir PC toplayalım 2000 TL her oyuna 50 TL diyelim 2500 lira ediyor birde bunun upgrade işi var en az 7 yıl rahat rahat oynamak isteyen PS4 alır isteyen PC ama bu fiyata kesinlikle konsol tabi ben ayarları kısarım diyenler bilgisayar alsın.

Son düzenleme:
Hepinize teşekkür ediyorum Cevaplarınız için. Ben merak ettiğim için sormuştum. Yaklaşık 1 ay önce sistem topladım zaten 2300 TL'ye (Monitör dahil)

PS4 daha iyi olur. Oyun fiyatları öyle 200 TL falan değil merak etme PC de ne kadar ise o kadar. İnsanlar sürekli dijital platform vs kutulu oyun yaptığı için. İlla dijital platform istiyorlarsa Endonezya PSN en iyi cevap olur. 1200 TL ye PC den çok bir şey bekleme.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı