PS4 fiyatları düşer mi?

PS4 de excleri oynadıktan sonra yapacak bir şey kalmıyor :D benim PS4 yatıyor sadece gece YouTube izlemek için kullanıyorum PS4 Pro için PC'den vazgeçmeye değmez.

Hocam orası öyle de namıssızlar Bloodborne Last of Us falan oyunları getirmiş ağzımın suyu akıyor bilgisayarı satacağım kesin ucuzlarsa PS4 Pro alırım ucuzlamassa Series S alırım artık.

Hocam orası öyle de namıssızlar Bloodborne Last of Us falan oyunları getirmiş ağzımın suyu akıyor bilgisayarı satacağım kesin ucuzlarsa PS4 Pro alırım ucuzlamassa Series S alırım artık.
Series S alın hocam. Çok eski konsol PS4. Zaten çoğu exclusive oyunlar PC ye gelmeye başladı.

PS oyunları yavaştan PC'ye geliyor Uncharted 4 gelecekler arasında tavsiyem PC ile devam edin ya da PS4 Slim alın PC'yi satmadan PC sattıktan sonra geri almak zordur ama konsol alınır :D

PS oyunları yavaştan PC'ye geliyor Uncharted 4 gelecekler arasında tavsiyem PC ile devam edin ya da PS4 Slim alın PC'yi satmadan PC sattıktan sonra geri almak zordur ama konsol alınır :D
Ya hocam haklısında şu bilgisayarı yükseltme işi falan yoruyor beni hem de sürekli para harcatıyor çok iyi bir pc almadığın zaman.

Game pass deki güzel oyunların hepsini oynadım.Ama çok kararsızım 1 yanım series s al diyor bir yanımda ps4 pro al tüm özel oyunları oyna diyor.Ps plus da 10 tane özel oyunu veriyormuş.
Benim bilgisayarımda RX 580 8 GB var, yani bilgisayardaki oyunları oynayabilecek düzeyde. Sizin gibi PS4 Pro ile Series S arasında arasında kaldım, Temmuz ayının sonunda 3649 TL'ye Series S aldım, şu anda çok memnunum konsolcuğumla. Neyseki Xbox tarafını seçmişim diyorum.

Benim bilgisayarımda RX 580 8 GB var, yani bilgisayardaki oyunları oynayabilecek düzeyde. Sizin gibi PS4 Pro ile Series S arasında arasında kaldım, Temmuz ayının sonunda 3649 TL'ye Series S aldım, şu anda çok memnunum konsolcuğumla. Neyseki Xbox tarafını seçmişim diyorum.
hocam 1080p 60 fps veriyor mu mesela assasins creed valhalla da falan.

Exclusive oyun oynamayacaksan PS4 Pro almaya değmez, Xbox Series S zaten neredeyse PC'nin kol takılmış hali ve arayüz panelinin değişmiş hali. PC'ye Xinput destekli kol takarsan zaten bilgisayarın neredeyse Xbox'a dönüşüyor, benden söylemesi.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı