PS4 fiyatları ne kadar düşer?

Eski konsolların hepsi Bluray girişli değil mi zaten? Bu arada geleceğe yönelik düşünüyorsanız artık eski nesil konsol almak doğru olmaz o fiyata zorlarsanız GTX1650'li PC toplanabilir. PS4 Pro'dan bile daha iyi deneyim yaşarsınız.
Deneyim sadece yüksek fps değil,PS 4 ün özel oyunları çok fark yaratıyor,kesinlikle oynanmalılar.
2. el hocam avantajı var hocam. Alıp satabilirim.
Evet,dijitale göre daha uygun ve rahat alma satma şansı oluyor kutulu oyunların,aynı fikirdeyim

Bence Series S daha mantıklı olur. Game Pass ile zaten güncel oyunların çoğunu oynarsın. Kütüphanesinde RDR 2 gibi oyunlar bile olabiliyor. Ayrıca PS4 yaklaşık 2 sene sonra yeni oyun almazken Series S minimum 7 sene daha oyun alacak.

Bence Series S daha mantıklı olur. Game Pass ile zaten güncel oyunların çoğunu oynarsın. Kütüphanesinde RDR 2 gibi oyunlar bile olabiliyor. Ayrıca PS4 yaklaşık 2 sene sonra yeni oyun almazken Series S minimum 7 sene daha oyun alacak.
RDR2 GTA 5 falan kalkmış kütüphaneden ya pek fazla avantajı kalmadı gibi geliyor artık. En büyük 2 parçayı attılar.

RDR2 GTA 5 falan kalkmış kütüphaneden ya pek fazla avantajı kalmadı gibi geliyor artık. En büyük 2 parçayı attılar.
Yakında EA Play de Game Pass ile beraber verilecek. Bence geleceği iyi olacak bir sistem. Hatta bazı oyunları yeni nesil için duyururken çıktığı zaman Game Pass ile oynanabilecek dediler.

Yanlış mıdır bilemem ama bir arkadaşım indirimler nadiren ve eski oyunlarda oluyor dedi.

Hayır ben 8 ay önce PES 2020'yi 36 TL'ye aldım oyun 300 TL idi. FIFA 20'de 7 ay önce 45 TL idi almadım. GTA 5'i 1.5 yıl önce 50 TL'ye aldım Need for Speed Payback şu an ücetsiz çok indirime giriyor digital.

Sony PS4'te geriye dönük uyumluluk yok ve oyunları ayrı ayrı tektek satın alman gerekiyor. Sony'de exlusive var evet ama başka da bir şeyi yok.
Gamepaste ise 2000 yılında çıkmış oyunu bulup indirip hangi cihaz olursa olsun sorunsuz oynayabiliyorsun. Ve tek bir ücret 30 lira.

Yeni konular

Geri
Yukarı