PS4 FPS Alışma süreci

Ben bu konuda size katılmıyorum. Zaten bir kere basınca basılı tutmanıza gerek kalmıyor ki. Bir kere basıp gitmeniz gerekiyor. Basılı tutmak gerekmiyor. Tabi bu bile sizi rahatsız etmiş olabilir ama beni fazla rahatsız etmedi ve ayrıca başka hangi tuşa atayabilirler ki?

Arkadaşlar 11 yıldır pc'de oynuyordum. Birkaç ay önce ps4'e geçtim fakat uncharted ve gta gibi oyunlarda nişan almada zorlanıyorum. Sizce fps'de oynamak mı yoksa gta ve uncharted tarzı oyunlarda mı oynamak daha zor?Ona göre fps oyunları almayı düşünüyorum.
L2 tuşunu dene oto aim alıyor geri kalan kısmınıda siz kendi becerinizle halledersiniz.

Ben bu konuda size katılmıyorum. Zaten bir kere basınca basılı tutmanıza gerek kalmıyor ki. Bir kere basıp gitmeniz gerekiyor. Basılı tutmak gerekmiyor. Tabi bu bile sizi rahatsız etmiş olabilir ama beni fazla rahatsız etmedi ve ayrıca başka hangi tuşa atayabilirler ki?
Bilmiyordum.Tuşa bir kez basılması gerektiğini sadece 10 dakika önce fark ettim :LOL::LOL:

Bende yaklaşık 7 ay filan oldu ps4'e geçeli ancak hala alışamadım fps oyunlarda özellikle online. Alışır mıyım bilmiyorum ancak inşaallah alışırız yoksa o kadar para boşa gidecek.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı