PS4 GTA 5 kasma sorunu

UltraMasic

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar PS4'te GTA 5 oynarken FPS düşüşü yasiyorum. Sebebi ne olabilir? Call of Duty BO3 oynarken de bazen FPS drop olabiliyor ama cok olmuyor lutfen yardim edin.

Ps4 kesin 30 fps çalıştırır Gta5'i. Sizinki fazla ısınmadan olabilir yada Ps4'ün hava almasını engelliyor olabilirsiniz. Bunları deneyin olmaz ise biraz saçma gelecek ama bende işe yaradı. Fişi çekin,bunu yapmadan önce Ps4'ün internet bağlantısını çek. Sonra kapalı bir şekilde 30 dakika bekle. Bende saçma bir şekilde yaradı. Ama geçmedi ise ve bu sorun Ps4 aldığınız günden itibaren devam ediyorsa servise götürün.

PS4 sahibi değilim ama çok kiraladım. Tv'de görüntü ayarlarından oyun modu vs. gibi birşey varsa onu açın, sadece renkler değişiyor gibi ne alaka bilmiyorum ama cidden FPS artıyordu. LG Tv için konuşuyorum.

Şehrin ortasında çoğu kişi fps düşüşü yaşıyor bu normal, zaten 30 fps çalışıyor 25 felan olsa bile anlaşılıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı