PS4 hala alınır mı?

Konsolun zamanı olmaz Hala PS2'de alınır PS4'te.
Soru şu oyunlara ne kadar para verebileceksin? Bildiğin gibi bir oyun olmuş 600 TL.
Eğer para veremeyeceksen Xbox One S güzel bir tercih ama Exclusive oyun alacaksan PS4 Slim al.
şu an oyunlarda yılbaşı vs dönemine göre çok iyi fiyatlar var,baya indirimdeler,siz de kontrol edebilirsiniz.

Elbette daha uzun olacaktır fakat değer mi PS4 almaya?

Bana göre değmez.

Gelecekte RTX 2060 takarsa böyle denmez ama.
Bana kalsa bunu alıp APU gibi kullanırım.

Ne olacağı belli değil risk.
Değmez bence topla masaüstü en kötü satar alırsın.
İdare etmek için gibi düşün.
Sony ne yapacağını görür hareket edersin.

10400 seni idare eder entegre GPU ile.
Sonra ne olacağını görür işine bakarsın.
Sony olmazsa ekran kartı takıp bakarsın işine.

Şahsen ben de digital edition almayı düşünüyorum.Main oyunum CoD olduğu için PC'de upgrade ihtiyacım oluyor.Konsol çok mantıklı benim için.PS4 Pro çok uygun fiyata gelmezse konu sahibine de ps5 digital edition öneririm.

Şahsi fikrim PS5 digital Edition donanım açısından PS4 Pro'dan iyi ve Dual sense DS4'ü eziyor.
Şahsen ben de digital Edition almayı düşünüyorum. Main oyunum CoD olduğu için PC'de upgrade ihtiyacım oluyor. Konsol çok mantıklı benim için. PS4 Pro çok uygun fiyata gelmezse konu sahibine de PS5 digital Edition öneririm.

Bende öyle yapacağım hocam.

Şahsi fikrim PS5 digital Edition donanım açısından PS4 Pro'dan iyi ve Dual sense DS4'ü eziyor.

Bende öyle yapacağım hocam.
Hocam klasik işte yeni teknoloji her zaman iyidir.Dediğim gibi ps4 pro çok çok uygun fiyata gelmezse (bakmadım ama az çok 3500 tl falan diye düşünüyorum) yeni nesle geçmek mantıklı gibi.

PS5 çok pahalı ama ailemin bütçesini oldukça aşacaktır.

Azcık sabrederseniz eğer sarı sitede uygun digital Edition bulursanız alın anlatmak istediğim eğer fiyatlar bir anda artarsa 8K veya 9K ya PS4 Pro veya Series S, X olur ama eğer halihazırda idare eder sistem varsa PS4 Pro Game Pass ile PC de oynarsın ama PS4 Pro eski nesil Series S, X yeni nesil daha güçlü donanım var.
PS5'e 7Kdan fazla vermeyin.

Azcık sabrederseniz eğer sarı sitede uygun digital Edition bulursanız alın anlatmak istediğim eğer fiyatlar bir anda artarsa 8K veya 9K ya PS4 Pro veya Series S, X olur ama eğer halihazırda idare eder sistem varsa PS4 Pro Game Pass ile PC de oynarsın ama PS4 Pro eski nesil Series S, X yeni nesil daha güçlü donanım var.
PS5'e 7Kdan fazla vermeyin.
Katılıyorum.

Bir yandan düşündüm de PS kolu alıp PC'de oynayabilirim. Ne kadar etki eder sizce PS'deki zevki tadı alabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı