PS4 HDMI kablo sorunu

blackprague

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Geçenlerde Teknosa'da Fifa oynadım, görüntü çok kaliteliydi ama benim tv öyle göstermiyor. Tv ile bağlantısını Ps4'ün içinden çıkan hdmi kablo ile yapıyorum. Şimdi bende vga to hdmi bir çevirici vardı onunla bağlayayım dedim tv'ye ve Teknosa'daki görüntüye kavuştum çok yumuşak ve güzel görüntü elde ettim vga kabloyla. Yani Ps4 kutusundaki hdmi kablosuyla alamadığım kaliteyi aldım. Fifa'daki grafikteki kırılmalar düzeldi dolayısıyla yeni bir hdmi kablo alsam sorun düzelir mi acaba ? Bana bendeki kabloda sorun var gibi geliyor başka bir açıklama bulamadım çünkü fikrinizi alabilir miyim arkadaşlar ?

Son düzenleyen: Moderatör:
PS4'ün içinden çıkan HDMI kablo çok kaliteli bir kablo değil zaten. Altın uçlu diye satılan HDMI kablolar var. Kaliteli bir kablo alırsanız iyi sonuç alırsınız diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı