PS4 Horizon Zero Dawn PKG ses sorunu

Dedektif Denyo

Hectopat
Daha fazla  
Kırık olduğu için mi bilmiyorum ama tuhaftır tüm mekan sesleri, müzik vb. duyuluyor. Ama konuşmalarda sadece dudak hareket ediyor. Guerilla Games korsan oyuncuları cezalandırılmış olabilir mi? Arada öyle firmalar çıkıyor çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin indirdiğiniz dosyada sorun olabilir. Farklı kaynaktan deneyin derim ama açıkçası HZD buna değecek bir oyun değil bence. Orijinal vardı bende ancak birkaç saat oynayıp sattım.

Sizin indirdiğiniz dosyada sorun olabilir. Farklı kaynaktan deneyin derim ama açıkçası HZD buna değecek bir oyun değil bence. Orijinal vardı bende ancak birkaç saat oynayıp sattım.
Uğraşıp indirdim yükledim. Bir daha uğraşamam, böyle oynarız artık. Zaten PS4'e özel olduğu için indirmiştim.

Sizi sürekli PS4 konusunda korsana destek verirken görüyorum, 2 kere mesajınıza alıntı yaptım. birinde benim mesajımı silinmiş diğerinde sizin mesajınız. Bir karar verin korsana destek veriyor musunuz, vermiyor musunuz?

1536077647862.png

Bir dediğiniz diğerini tutmuyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı