PS4 için 2000 TL'ye kadar TV önerisi

Monitör de olur derseniz:

O kadar aşılabilir, sorun yok. @kino attığınız TV güzel duruyor fakat sitenin ismini ilk defa duyuyorum.

Aslında iyi ve güvenilir bir site. Webdenal.com gibi biraz arka planda kalmış bir yer yalnızca. Başka yerde stok kalmamış maalesef.

Ürünün özellikleri fiyatına göre muazzam fakat markanın bilinmezliğinden ötürü ne kadar kaliteli bilemiyorum.

Ürünün özellikleri fiyatına göre muazzam fakat markanın bilinmezliğinden ötürü ne kadar kaliteli bilemiyorum.

Bu marka aslında 90'lardan beri var Yusuf, Mahmut ve Tuncay'ın kısaltması diyorlardı ne kadar doğru bilmem ama yerli marka, Japon değil. Yalnız alttaki yorum alev alev, 720P çıkmış.

Screenshot_1.png

Bu marka aslında 90'lardan beri var Yusuf, Mahmut ve Tuncay'ın kısaltması diyorlardı ne kadar doğru bilmem ama yerli marka, Japon değil. Yalnız alttaki yorum alev alev, 720P çıkmış.

Eki Görüntüle 1123140
Markanın varlığından yeni haberim oldu diyebilirim. En korktuğum şey aşırı bilinmedik markaların TV'yi 1080P tanıtıp, sonra 720P çıkması diyebilirim. İncelemelerini okuyup birkaç tane daha böyle gördüğüm ucuz yollu TV'ler var.

Yeni konular

Geri
Yukarı