Ps4 için 2500 TL'ye kadar mönitör önerisi

Bütçe
2500

AnlKrl167

Yoctopat
Daha fazla  
Selamlar ben PS4 için en az 27inç IPS ve 75Hz bir monitör almak istiyorum PS4 için 60 Hz yeter biliyorum ama ileride PC de almak istiyorum o yüzden en azından 75 Hz olmali diye düşünüyorum ve bu ikisi arasında kaldım.

İkinci linkteki 23.8 ama diğer özellikleri çok iyi olduğundan onu da yazdım ve 27inç için 1080p yetersiz mi kalır acaba ben 32 inç 1080p bir mönitörü incelediğimde çok rahatsız etmiyordu açıkçası kullanan varsa deyenimlerini yazsın lütfen önerebileceğiniz monitör varsa da teşekkürler bütçe maksimum 2500.

Ve ek olarak Samsung 32 inç m5'lere baktim ve pek hoşuma gitmedi açıkçası ps4 için değil ama PC için iyi olmaz diye düşünüyorum hem 60 Hz hem 32 fazla büyük kalır gibi kullanan varsa memnun musunuz acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben o attığınız LG 27 inç olandan kullanıyorum şu anda ve hiç rahatsız etmiyor çok memnunum bence ikisi arasında LG daha iyi olur.

Bu monitore bakabilirsin.
James donkey ve Va panel oldugu için biraz çekiniyorum açıkçasi

Bu monitore bakabiilirsin.

VA panel gerçekten IPS'e göre kötü mü acaba daha önce hiç kullanmadim yoksa gayet güzel gözüküyor ürün bir de PS4 için IPS şart diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı