PS4 için monitör önerisi

Zaten ben IPS önermişim sadece VA oyun için daha iyi demişim. Sen VA panelin IPS ile farkını biliyorsan neden bana "VA panelin IPS'e göre ne gibi iyi yönü varki eğer tepkime ve yenileme hızı aynı ise? IPS her açıdan renk kalitesini aynı yapıyor. Eğer özellikler aynı ise her zaman IPS daha iyidir." Dedin? Dostum neyse tartışmaya gerek yok :).

Sıkıntı yok ben VA panelin oyun için daha iyi olmasına biraz takıldım sadece. Dediğim gibi competitive oyunlarda daha iyidir ama PS4 alan birinin competitive ile alakası olacağını sanmıyorum. Sadece arkadaşın kafası karışmasın diye açıklayayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıkıntı yok ben va panelin oyun için daha iyi olmasına biraz takıldım sadece. Dediğim gibi competitive oyunlarda daha iyidir ama ps4 alan birinin competitive ile alakası olacağını sanmıyorum. Sadece arkadaşın kafası karışmasın diye açıklayayım dedim.
Competitiveden kastın sadece cs gibi oyunlar ise neden bir ps4 oyuncusunun alakası olmasın ki?
O tarz fps oyunları oynarım fakat dediğinize göre çok farkı olmaz VA veya İPS panel alsam

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı