PS4 için Monitör Tavsiyesi

arkham

Kilopat
Makaleler
51
Daha fazla  
Her zaman olduğu gibi yine bir ürünü almadan sizlere danışmak istedim. Aslında daha sonra almayı düşünüyorum fakat Recep abi' nin şuan elimde olan VGA monitöre PS4 bağlamamı pek önermemesi birde bu hafta sonu için Vatan Bilgisayarda %30 indirim olması yüzünden monitör almaya karar verdim tabi sizde bana yardım edip doğru ürünü bulup, beğenirsem. Başlıkta da belirttiğim gibi PS4 için almak istiyorum. Asıl sorularımdan birisi şu; Ben bu monitörü PS4 için alırken yani oyun için, konsollarda tepki süresi falan mı daha önemli yoksa ekran büyük olsun da gerisi pek mühim değil mı? Mesela 23 Inc 5MS mi yoksa 21.5 Inc 2MS mi? Yani bu tarz soruların cevaplarıyla beraber bana fiyat olarak 300-350 TL civarı monitör önerirseniz sevinirim.

MS çok önemli, patlama efektleri falan hep oyunda ani hızlanmalarda işe yarar gerekirse ekran küçük olsun ama 2MS olsun dediler. Yanlış mı bu yorumlar yani?

En az 21.5", HDMI girişi bulunan ve tavsiyem 2 MS olan bir monitör alman. Samsung, AOC gibi bilindik markalar tavsiyemdir.

Sizce bu seçenekler nasıl?

VATAN COMPUTER - AOC - 23" E2343fi MYSTAGE GEN

VATAN COMPUTER - SAMSUNG - 23" S23B350H GEN

VATAN COMPUTER - AOC - 23" E2343F2 GEN

VATAN COMPUTER - VIEWSONIC - 23" VX2370smh GEN

VATAN COMPUTER - SAMSUNG - 24'' S24B350H GEN

Evet, son attıklarım da fazlasıyla geçtim bütçeyi ama siz değer diyorsanız alacağım. IPS LED çok fark yaratır mı PS4 için? Bu attıklarımdan hangilerini önerirsiniz hem görüntü kalitesi açısından hemde marka olarak hangileri daha iyi?

Evet, 400 TL geçince o iyi bir tercih oluyor. Peki 400 TL geçmeden ilk 3 seçenek arasından hangisi desem?

Samsung mu daha iyi AOC mu? Eğer boyut ve görüntü açısından 23 ile 24 Inc arasında çok fark yok diyorsanız 23 Inc alacağım malum diğer 450 TL gibi bir fiyat.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı