PS4 İçin Soğutucu Kutu Açılımı

Herkese merhaba,

Playstation4 yeni çıkan oyunlarda çok ısınmaya başladı. Ben de bu işi soğutucuyla çözebileceğimi düşündüm. Kutu açılımı için sizlere de göstermek adına bir video çektim. İyi seyirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba,

Playstation4 yeni çıkan oyunlarda çok ısınmaya başladı. Ben de bu işi soğutucuyla çözebileceğimi düşündüm. Kutu açılımı için sizlere de göstermek adına bir video çektim. İyi seyirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Nereden satın aldınız ?

@"Furkan Emir" Gittigidiyor'dan @Waifu Impact Bu tarz işlerden inanın hiç anlamam. Ayrıca Playstationların içinin çok komplike olduğunu duymuştum. Yinede tavsiye için teşekkürler.

@Waifu Impact Çok işe yaradı diyemem. Ama yarıyor. Yanlız sesi biraz fazla. Montajı kolay zaten arkada deliklere giren çıkıntılar var. Anında takıyorsunuz.

Evet. Açmadan nasıl yapacaksın?
Yapamazsında Ps3 de bunu yaptığımda makinanın içini açtığımda makinanın açıldığını belli eden zamazingolar vardı ve sanırım herhangi bi servis işleminde açıldığı anlaşılsın diyeydi. Aynı şekilde Ps4 de de bu önlemler mevcut değil midir? Yani demek istediğim makinanın içini açmak mantıklı özellikle garantisi devam edenlerde.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı