PS4 İçin TV Tavsiyesi

• Konuyu başlatan VAAS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 10B
Bağladığın kabloların kalitesi fark yaratır. Ama aşağı yukarı aynı değerleri alırsın. Önemli olan siteye güvenmek. Zaten başka sitelerle de karşılaştırdığın zaman aşağı yukarı bir tahmin oluşur. Bu arada w655 16 ms. Vaz mı geçtin?

Stoklarda tükenmiş. Yeni modeller geliyor. Sony center mağazasında tükenmeseydi w655 i kapardım.

Hz FPS için önemlidir. :D Oyunlarda FPS ve Lag çok ayrı konulardır. Örnek verdiğin TV çok güzel bir TV. Ama tepki süresi 30 ms. Kablo olayı da zaten tam senin dediğin gibi oluyor. :) Görüntü ilk Pc monitörüne sonra TV'ye yansıyor.
Aynen dediğin gibi söylediğin olay pratik ve güzel. Bizim amacımız arkadaşımıza elimizden geldiğince bilgilerimizi ve düşüncelerimizi paylaşmak :) Sony tv'lerin tepki süresi iyidir, yiğidi öldür hakkını yeme. Bu arada oyun için tepkime süresi 16ms de başarılı sayılmaz :/ Herhalde 1.6 ms diyorsun.

Aynen dediğin gibi söylediğin olay pratik ve güzel. Bizim amacımız arkadaşımıza elimizden geldiğince bilgilerimizi ve düşüncelerimizi paylaşmak :) Sony tv'lerin tepki süresi iyidir, yiğidi öldür hakkını yeme. Bu arada oyun için tepkime süresi 16ms de başarılı sayılmaz :/ Herhalde 1.6 ms diyorsun.

Maalesef 16 ms diyorum. Yeni nesil Tv'lerde gördüğüm en düşük süre.

Hocam bence o Tv'ler Ps5'e bile yeter. :) Gönül rahatlığıyla alabilirsin. 47" olan model 17 ms. Bunların daha düşük olduğunu düşünüyorum.

Merhabalar hocam tekrardan
Teknosadan 42w805b modelini 2000 liraya aldım. Konsolun siparişini de verdim. TV 1-2 güne kadar geler. Testler hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?
Piksel testi,bulutlanma testi, ışık sızması felan.
İnput lag testini de yapacağım bu arada.

Kardeş o kadar tecrübem yok. Ama bazı programlar var diye biliyorum. Zaten kuruluma gelenlerde o testleri yapacaktır diye düşünüyorum. Ben sadece tepki süresi ve herz olayını araştırıp öğrendim. Hayırlı olsun. Artık incelemesini yaparsın. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı